Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o opinię - Scenic I 2000 r. 2.0 140 KM


rozbieg

Rekomendowane odpowiedzi

Ten tego, może się czepiam, ale coś zauważyłem; tylny zderzak po prawej stronie za kołem, ten czarny plastik jakby po obróbce cieplnej, tak wyglądają miejsca po prostowaniu na ciepło, (widziałem jak szwagier naprawia). przerysowana klapa bagażnika pomiędzy znakiem Renault a zamkiem, maskownice rynienek odstają - prawdopodobnie miał założone belki, albo były ściągane do np. malowania. Nie wierzą w jego bez kolizyjność, zdjęcie ze znaczkiem Scenic - jaki moher lakieru, a następne zdjęcie prawej strony klapy i lakier lusterko. Klapa silnika trochę za nisko opada, ale możliwe że wystarczy podkręcić odbojami, zresztą zderzak przedni przy zakolach wchodzi głębiej od obrysu zewnętrznego błotników, no i nie równe szpary łączenia z obrysem błotników, jakby zderzak przodem opuszczony. Po za tym, naklejki znamionowe na przednich reflektorach, na słupku pasażera, może faktycznie nie miał większej kolizji, a tylko przygody na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ostatecznie zrezygnowałem ze Scenica. Niestety same sztrucle były na mojej drodze poszukiwań.

Narobiłem sobie niestety innej biedy - kupiłem Megane II 1.6 16V (2003).

Nie był bity, całkiem zadbany, jeszcze gwarancja na perforację, ale...

Dojechałem do domu (od dealera) i...

zgadnijcie :)

 

Uwaga, podpowiadam: grzechotka.

Shit, shit, shit.

Zakładam za chwilę nowy wątek.

 

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej auto kupione - temat zamykam. Problemy rozwiązujemy w dziale technicznym (obyś nie musiał korzystać z tego działu zbyt często :) ).

Zadowolenia z auta życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!