Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Szewska pasja


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

znów mnie mój scenic doprowadził do szewskiej pasji. Rok temu elektryka w drzwiach zaczęła wariować (zwłaszcza w tylnych drzwiach), okazało się, że woda sie dostała na podłogę i kable podgniły. Pare dni temu historia chyba zaczęła się powtarzać - szyba prawa przód umarła, tyle obie otwierają się stopniowo i zamykają sie tez stopniowo, poza tym zamykanie drzwi z guzika tak zwanego tez umarło (oprócz drzwi kierowcy). Czy jest jakiś tips&tricks na te odpływy z podszybia (bo przez nie woda cenzura) czy scenic II to tak cenzura konstrukcja? A moze tylko ja mam tak cenzura.jak ja co roku mam jeździć do elektryka na robotę i suszenie za kilka stow to wale ta zaawansowana technicznie konstrukcje francuskiego przemysłu samochodowego......macie jakieś pomysły?

Aha, i jeszcze kwestia klimy. Strasznie słabo dmucha, wg. mnie to to nie dmucha. Jak wyłączę klimę to jakoś cenzura. No i czasem jest tak, ze jadę , włączam klimę ->padaka, wysiądę , ponowne uruchomienie i łeb chce urwać.....o zgrozo....no i czasem słyszę głośną prace sprężarki......

Pocieszcie mnie, bo chyba się rozglądam za liną.....to pewne mam depreche....

 

pozdro

rav_lcj

 

PS: koledzy i koleżanki z Lodzi lub okolic -jakiegoś elektryka byście polecili? Wiem, ze do tego służy inny dział,ale tożto jeden watek.....

 

Zacina Ci się jeszcze klawiatura no i nie ten dział przenoszę do właściwego.

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciek- zlikwiduj nieszczelności lub udrożnij odpływy, będzie sucho.

szyby- przyucz krańcowych położeń, przestaną skokowo się zamykać.

klima- jak jest włączona i w automacie to próbuje bardzo szybko zbić temperaturę wnętrza, też tak mam jak auto jest pozamykane i nie stoi w cieniu, a klima nie wykazuje objawów awarii.

Wszystko opisane na forum, wystarczy przeczytać i problemy sam rozwiążesz.

Zrób porzadek w swoim profilu i wpisz dokładnie co posiadasz za pojazd. Powyższe odnosi się do zawartego w treści posta "scenic II" choć nie pasuje mi to do rodzaju silnika wpisanego w profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!