Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Montaż zmieniarki Alpine w Megane I


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Bardzo proszę o wskazówki w jaki sposób zamontować zmieniarkę Alpine w Megane I(poniżej link do zdjęcie zamontowanej zmieniarki- mój cel). Wiem tyle, że ma być zmontowana w bagażniku po stronie kierowcy, nawet znalazłem odpowiednie otwory jednak żadne śruby nie podchodzą. I tu pytanie do was, miał ktoś taki problem?Macie rozwiązanie?

 

Z góry dziękuję za pomoc!

 

fa4676f1cd2c.jpg

 

lapka2.gif

Regulamin dodawania zdjęć pkt. 11

Proszę poprawić :)

P_r_z_e_m_o

Edytowane przez Maxxx33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu masz całą oryginalną kieszeń itp a znając życie będzie problem z używki to dostać a ASO to ceny z kosmosu wzięte ja osobiście zmieniarkę mam zamontowaną pod siedzeniem kierowcy i chyba to będzie najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namiary na sprzedawcę, który ma taką zmieniarkę, chcesz to napisz PM to podam ci namiary na niego, możliwe że taka ci będzie pasować- ja do siebie montuje radio CD, więc koledze odstąpić mogę namiary na zmieniarkę :), nie pamiętam ile sobie za nią życzy, ale jak odpisze mi na maila dam znać.

 

poniżej zdjęcia, jakie ja dostałem od w.w sprzedawcy

 

sam1965.jpg

sam1968.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zmieniam koncepcję autora tematu, ale moim zdaniem nie warto się bawić w stare zmieniarki. Lepiej zainwestować w radio z usb albo nawet dvd, wrzuca się wtedy kilkaset utworów na małego pendrive lub na płytkę i po kłopocie. O wiele wygodniejsze niż zabawa z mechaniczną zmieniarką, do której mieści się kilka płyt, na płycie kilka utworów itp.

Sterowanie z kierownicy to też nie problem :)

Taka podpowiedź ze strony posiadacza radia z dvd, wrzucam sobie muzę na płytę i mam spokój na długo, bez mieszania magazynkami, płytami i w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meganecoupe02 to prawda, wygoda jak się patrzy, ale może kolega nie chce się bawić w jakieś przeróbki w aucie, montaż modułu do pilota itp- dlatego zmieniarka, taka kosztuje okolice 100-150zł?- czekam na info od sprzedawcy, to będziemy dokładnie wiedzieć.

 

Chociaż ja bym też doradzał montaż porządnego sprzętu, a jak nie to chociaż fabryczny CD+ nowy wyświetlacz + plot i działa- koszt podobny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu masz całą oryginalną kieszeń itp a znając życie będzie problem z używki to dostać a ASO to ceny z kosmosu wzięte ja osobiście zmieniarkę mam zamontowaną pod siedzeniem kierowcy i chyba to będzie najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie.

 

Tak, tyle że ja posiadam zmieniarkę już z taka kieszenią, i tak jak pisałem znalazłem miejsce w bagażniku gdzie ona ma być zmontowana. Problem leży w samym sposobie montażu, gdyż mam tylko małe otwory i nie wiem jakich śrub,uchwytów czy tym podobnych rzeczy użyć, gdyż miejsca na nie niema zbyt dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać trzyma się to na 3 blachowkrętach kup kilka sztuk czarnych (krótkich) samowiertów i po sprawie tylko będzie problem z sterowaniem bo w moim przypadku jest one z radia u ciebie trzeba będzie dostać albo dorobić instalacje ze sterowaniem z pilota lub radia trochę roboty będzie ale myślę, że da rade :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!