Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Obroty


krystiano111

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

A ja koledzy mam ten sam problem, ale .. !!

Instalacja nowiutka, przejechane może 2 tys km max.

Druga sprawa gaz zakładany u ojca przyjaciela, który zakłada instalacje 20 lat i zakłada tylko stagi 300+ bo twierdzi ze są dobre i łatwo się reguluje. Ze względu na te dziwne objawy, a wiec powtórzę, nierówna praca silnika, falowanie obrotów, gaśniecie przy odsprzęglaniu i wkurzające trzesienie autem na posotoju ale nie zawsze, postanowiłem wrócić do niego. Sprawdzał, zmieniał i podłączał pod komputer kilka razy i twierdzi że jest ok. Raz się rozregulował na samym początku ale dlatego, że sonda była walnięta prawdopodobnie przy zakładaniu gazu. Sondę wymieniłem, instalacja znów regulowana i cały czas ten sam problem. Czy ktoś potrafi pomóc? Może trzeba jeszcze raz wgrać mape na nowej sondzie? Bo PG nie zachowuje się, tak jak na PB. Prowadzę się MEGI II PH I 2005 rok:)Oczywiscie przeowdy zaplonowe, swiece, filtry powymienian, a przepustnica wyczyszczona:)

Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez Arzago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób aktualizację sterownika, skasuj mapy, bierz gazownika z lapkiem na trasę i wio ustawiać, jak on nie chce tego zrobić to odwiedź firmę Pitec w Poznaniu, tam jak to mawiają "zrobią Ci dobrze" tak btw. może masz wtryskiwacze z dyszami i są one źle dobrane? Silniki renault generalnie nie mają wodotrysków jak chodzi o strojenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki, tylko chyba pojawił się kolejny problem. Obecnie jeżdżę służbowym i dzisiaj wsiadłem do mojej ślicznotki i na benzynce też tak mu spadły te obroty raz,że trząsło;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!