Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup pierwszego autka


DefSquad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zdałem prawko i na pierwsze autko zdecydowałem się na Renault Megane <piwko> prosiłbym was o spojrzenie na model który tu zamieszczam i w miarę możliwości opowiedzieć coś na jego temat :notacrook: pozdrawiam i z góry dziękuję.

 

Renault Megane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinien kosztować z dwa tysiące więcej. Zobacz np. http://www.autocentrum.pl/ceny-aut-uzywanych/renault/megane/

Teraz należy zadać sobie pytanie, za ile puścił go właściciel w Niemczech, skoro u nas jest po sprowadzeniu, odpicowaniu i marży handlarza wystawiony za 3800. Pewnie max 2500 pln? Połowa ceny tego, ile za takie auto sprzedałby w biedniejszej Polsce. <piwko>

IMO nie warto się tym egzemplarzem interesować. I nastaw się na przeznaczenie większej kasy, chyba że zadowala Cię jeżdżenie trupem i wydawanie więcej na mechanika niż na benzynę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że cena jest na poziomie, bo: prawdopodobnie trzeba doliczyć opłaty (nie napisał czy opłacony), no i tablice skończyły się w maju, a więc są nie ważne i po spotkaniu z "miśkiem" lub "krokodylkiem" jak będzie służbistą, auto pojedzie dalej na lawecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro udokumentowany przebieg (książka zapewne), to sprzedający powinien bez problemu podać VIN, a jak masz VIN to do ASO na potwierdzenie, kiedy to ostatni raz auto było serwisowane. Jak nie będzie chciał podać to może ta Megi ma coś "na sumieniu" <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta cena wcale nie dziwi i warto obejrzeć to auto.

Sąsiad z bloku sprowadza tego typu samochody i sprzedaje je jeszcze taniej.

W Niemczech ceny takich aut (rocznik poniżej 2000), którym się skończył przegląd zaczynają się od 500€.

Aby auto przeszło przegląd by trzeba było zrobić drobne naprawy, a właścicielom nie opłaca się już w auto inwestować.

Najczęściej są to sprawy typu dziurawy wydech, wycieki oleju, słabe hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel masz rację w Niemczech takie auta kosztują 500€ a nawet 200-300€ ale kupisz np.Audi za 300€ a jakie będą koszty napraw itd.

Jeśli autko ma posłużyć parę lat to lepiej dołożyć parę złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!