Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

tuning


addict

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

wreszcie jakies konkretne forum o megane. moze dogonimy zadufane w sobie krc;) w miare mozliwosci bede sie staral pomoc. ale nie o tym mowa. pytanie podstawowe jak wygladaja wasze plany co do tuningu auta w nowym roku? przedstawcie swoje dotychczasowe osiagniecia. na poczatek napisze cos od siebie. auto to megane ph2. posiadam je od 2 lat. do tej pory zaszlo w nim kilka zmian:

 

1. felgi allesio f1 16x7,5, na to zalozone dunlopy sp sport 195/55. oponki miodzio. abs sporadycznie sie wlacza. na mokrym i na suchym daja rade. felgi takie bo dezent f na ktore sie uparlem nie sposob bylo dostac. nawet slynny netcar nie mogl mi ich sprowadzic.

 

2. tlumik upgrade revolver s. z tego nie jestem zadowolony. fakt ze ladnie wyglada ale jest ciut za glosno. narazie bede walczyl i wyciszal drzwi matami bitumicznymi. jak nic nie da to zmiana na jakiegos ultera ale juz nie mugen.

 

3. zmiana podswietlenia zegarow. tutaj to juz wlasna inwencja. podswietlenie tarcz jest teraz niebieskie, wskazowki zas swieca sie na czerwono, a wyswietlacz kompa jest bialy. ladnie to nawet wspolgra. srodkowy wyswietlacz z zegarem jest niebieski. niestety zmiana podsiwetlenia srodkowej konsolety to juz inna bajka wiec narazie sie tego nie podjalem.

 

to z takich wiekszych zmian. sa tez pierdoly typu 2-tonowy klakson od laguny 2, grille od coupe czy listwy pomalowane w kolorze nadwozia :mrgreen:

 

w planach jest obnizenie przodu 30mm weitec`ami i jezeli szczescie dopisze swap na 1.8 16v od laguny. to drugie jest narazie odleglymi planami. nie wiem jak to bedzie ze skrzynia.

 

zdjecia oraz film z dzwiekiem tlumika wrzuce niedlugo na ftpa i dam linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

niekoniecznie dodatkowy opór powietrza

jezeli jest to spojler seryjny lub o wzorze podobnym do seryjngeo to zamontowanie takiego spojlera moze doprowadzic do poprawy opływu pwietrza wokół auta .

 

[ Dodano: 2007-02-28, 20:57 ]

co do auta użytkownika addict to powiem krótko; moja ulubiona meganka w miescie :mrgreen: widziałem ją wielokrotnie (m .in na Zajączka na Żoliborzu) i musze powiedziec ze bardzo mi sie podoba

napisz prosze gdzie lakierowałes listwy zderzaków i klamki

poniżej zamieszczam zdjęcie swojej Reni; niestety bez niczego ciekawego; brzydkie tło a do tego zdjęcie robione na szybko z telefonu

zakres zmian;

-felgi alu 15' na dystansach 25mm na strone; przód i tył

-białe kierunki boczne

-chromowany grill

-chromowane podkładki pod tablice

-spojler na tylniej klapie

-car audio

 

pozdrawiam

post-476-1172692195_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za miłe słowa

plany?? hmm. niestety niebardzo

auto mam już prawie 3 lata, wiec co było do zrobienia już zrobiłem, tymbardziej że mam teraz inne cele finansowe (mieszkanie)

myśle o lakierowaniu listw i klamek; te czarne plastiki strasznie mnie irytują :mrgreen:

powyższe zdjęcie jest trochę kiepsko zrobione; po prostu "na szybko", z telefonu a do tego auto stoi na zamarzniętym śniegu (zeszłej zimy) i dupe ma strasznie podniesioną a prawe przednie koło "wisi", chciałem wrzucic "artystyczne" zdjęcia, ale chyba rozdzielczośc była za wysoka i nie chciało sie wgrac :-/

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co myślicie o tej lotce u góry tylnej szyby? Spełniała by swoje zadanie a jednocześnie nie pogarszała pola widzenia jak ta dolna - tylko gdzie to dostać (tylko na dół widze) i jak to zamontować?

 

Widywałem takie Meganki już, ładnie wyglądały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!