Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wykrywacz fotoradarów na komórce.


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z zaprzyjaźnionego forum, w którym także się udzielam kolega wpadł na pomysł aby stworzyć wykrywacz fotoradarów na telefony z systemem Symbian wersji s60v3. Jak wiem wersja jest jeszcze nie skończona (faza testów), każdy kto by mógł pomóc testując programik i w jakimś innym stopniu pomóc bylibyśmy wdzięczni.

 

 

Jak działa program? A tak czyta dane z gpsa przez bluetooth. Na razie program robi niewiele, czyta pozycje geograficzna z gps i nic wiecej, reszte trzeba dopisac. Na poczatek dojdzie baza danych z fotaradarami, pozniej jakies ostrzeganie dzwiekowe i import z pliku z fotoradarami automapy. Jak wiadomo na to jest potrzebny czas, wieć czekajmy spokojnie. PAMIĘTAJCIE aby wszystko działało musi być robione spokojnie i dokładnie :D

 

 

Tutaj strona aby spojrzeć czy twój telefon się nadaje 60.com/life/s60phones/browseDevices.do?edition=THIRD_EDITION&region=&manufacturer=&sortBy=MANUFACTURER_AND_DATE"]s60v3 na ten programik.

 

A tutaj program na RS fotoalarm

 

Atutaj program na FF fotoalarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem post i programik jest na RS i FF do wyboru.

 

A co do screena to wrzuce w niedzielę jak bedę w domku. Co do dodatku Bronius to wiesz to jest tylko dodatek do automapy i pewnie zrobiony na ... . A tutaj będzie wszystko zrobione tylko i wyłącznie na tą opcję. Po żyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pare porządnych nawigacji ma tą opcje (ostrzeganie przed fotopstrykami). Mi chodzi o to, że to samo a nawet bardziej dokładniejsze człowiek będzie miał za darmo( nie będzie pulił w pip kasy), potrzebny będzie tylko lub aż moduł GPS i telefon z softem 60v3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wszystko wiem. Ja bym się nie zgodził z tym, że za darmo. Nie wszyscy mają tel z takim softem, a kupować moduł GPS + telefon z takim softem, żeby mieć to ostrzeganie, to już lepiej zainwestować tą kasę w nawigatora GPS, który będzie miał tą funkcję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!