Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic Tuning: ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :)


LuckyLuciano

Rekomendowane odpowiedzi

dlamnie obrurowanie to wiocha nic w tym fajnego niema a paskudnie wyglada. Te peirwsze fotki sa super no i Angel Eyes ale zastanawiam sie poco jest ta łopata pod zderzakiem to tak jakbys wsadził sobie kawałek sklejki i ja pomalował według mnie odpada reszta ok :D Mozna by było w przedni zderzak dodac dokładke typu golf 3 zglebic no i zderzak przy ziemi a zachaczysz gdzies to sie podgnie i nic złego sie nie stanie :D Takei jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nei jestem fanem takiego tuningu poprostu według mnie takei rury nie pasuja do scenika kompletnie wyglada takie auto wtedy jak matiz z rurami widziałes moze takiego auto na ulicy to tak samo smiesznie wygladaja rury fjanei wygladaja w terenówkach a nie w takich wozach. Tu trzeba kokret gleba aluski i sie cżłowiek wozi. Takie jets moje zdanie

 

[ Dodano: 2007-09-07, 19:19 ]

ktos pisal ze na długich angelach widac jak na mijania zwyklych... decyzja nalezy do Ciebie, tez chcialem kiedys angele ale stwierdzilem ze wole byc bezpieczny na drodze

 

Ja mam w smaochodzie angel eyes i powiem ze teraz czuje sie bezpiczniej. Inni kierowcy jadacy przedemna czuje respekt widza ze jedzie nietypowe auto zjezdzaja natychmiast z lewego pasa. Widocznosc jest owiele lepsza swieca jasniej i mocnieja długie jak długie normalne. nigdy bym nie zaminiłe juz angel na zwykłe lampy sa do dupy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w taki sposób spotkaliśmy się z dwoma rozbieżnymi zdaniami, normalne lampy w sceniku nie świecą zbyt fajnie i w dodatku zalatują maluchem. Moim zdaniem wymienienie tych lamp to podstawa tuningu, a że jedyny zamiennik to są angel eyes które nie wyglądają źle ale stają się oklepane jak Lexus Style odwalamy trochę kiczu, bo wszyscy co tuningują mają te same lampy, dobrze jest zrobić coś nowatorskiego ale niestety wyboru w tym wypadku nie mamy, no nie? Czy się mylę?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze jest zrobić coś nowatorskiego
jak chcesz pokombinować to pomyśl nad tym: http://allegro.pl/item239105547_lampy_prze...ylka_grati.html

 

mają wymiary bardzo zbliżone do lamp meganki - wystarczy zaczepy porobić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plastikowego matiza to sie nie zgadzam.Dołożyłem dokładkę do tyłu od astry,a teraz docinam i dorabiam progi(moje auto to scenic .....2.0 16V z 1999 roku)Jak narazie wygląda z tyłu super.Jeszcze lakiernik siatka w zderzak i dwie rurki Ultera.Myślę ,że będzie niezła furka:).Ale to jeszcze troche bo mój lakiernik jest zawalony robotą.

Pozdrówka dla wszystkich tuning-maniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!