Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Centralny zamek z pilota


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

parę dni temu zakupiłem Meganke w okazyjnej cenie, no i jak to bywa za małe pieniądze jest dużo do poprawek. Przeszłość pewnie miała bujną i dlatego mam aż 3 kluczyki. Jeden do stacyjki z przyciskiem od centrala i dwa zwykłe jeden do drzwi i drugi do bagażnika. Mam pytanie czy to normalne taka ilość kluczy i czy można coś z tym zrobić aby pilot działał, bo baterie są dobre w pilocie jednak nie reaguje a po przyciśnięciu przycisku w samochodzie od centrala działa...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk powinien być jeden do wszystkiego.

Jeżeli masz kluczyk na podczerwień, to auto nie powinno się dać odpalić bez otworzenia auta pilotem.

Jak daje się odpalać, to jest usunięty immo, ale po najmniejszej linii oporu, bo razem z centralnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam kolegę z Konina ^^, jest jakaś możliwość zrobienia tego?? Albo jakieś inne rozwiązanie, samochód mi odpala, na desce miga non stop czerwona lampka, jak kupowałem to gość mówił że to właśnie odłączony immo tak miga. Poza tym wszystkie siłowniki w drzwiach i bagażniku działają po naciśnięciu przycisku od centrala na desce. A strasznie wkurzające jest to otwieranie wszystkiego innymi kluczami. (mam kluczyk na podczerwień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ^^

Skoro immo już jest odpięte, to najlepiej zostawić je już w spokoju (ewentualnie wyciągnąć żaróweczkę, żeby nie wkurzała).

Kup uniwersalną centralkę z pilotami i podłącz ją do przycisku od centralnego zamka.

Koszt razem z robocizną u elektryka nie przekroczy 100 zł.

Rozwiązanie najprostsze i najpewniejsze.

Co do różnych kluczyków, to wkładki można ustawić pod jeden kluczyk.

Takie coś robi człowiek dorabiający klucze na bazarze (nie pamiętam nr pawilonu, ale jest tylko jeden).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!