Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

porsba o ocene megane


lysapolana

Rekomendowane odpowiedzi

1/ ze zdjęć nic nie wynika, zrobione tak, jakby sprzedający coś chciał ukryć, albo nie zależy mu na sprzedaniu.

2/ z tego na pewno zrezygnuj, zobacz po tablicach rejestracyjnych, ich ważność minęła 13.04.2009, a więc 2 lata temu, dlaczego nikt go do tej pory nie łaknął skoro w stanie dobrym. Co on napisał za cuda, jeszcze nieopłacona. Zgodnie z przepisami wybulisz za niego sporą karę za zwłokę. Auto na pewno stało więc te 2 lata w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki! z tymi tablicami to bym wpadla zupelnie nie zwrocilam uwagi na date!Czy w ogole jest mozliwe znalezienie w tej cenie czegos dobrego w tej marce?

Sama mam auto z 97 ale jeszcze nie znalazlam samochodu z tych lat w takim stanie jak moj.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego chciałem w zeszłym roku sprzedać za podobną cenę jak ten pierwszy.

Auto po remoncie silnika i zawieszenia.

Chętni kręcili nosem na przebieg ponad 200 tyś km, bo niby duży ^^

Ostatecznie ogłoszenie wygasło i stwierdziłem, że nie opłaca mi się auta sprzedawać.

Rada dla Ciebie, nie zwracaj uwagi na przebieg, tylko na stan techniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pawel , jesli jestes z Konina to moge obejrzec meganke jezeli oczywiscie zamierzasz ja jeszcze sprzedac.

Moze ocenicie tego bialego sedana nie wiem tylko czy warto pakowac sie w diesla http://otomoto.pl/renault-megane-classic-1-9-diesel-okazja-C20109376.html

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dzisiejszych cenach ON daruj sobie Diesla

Dlaczego :) Miałem już kilka aut z gazem i dopiero pierwszego diesla. Powiem szczerze, że z diesla jestem bardziej zadowolony. Cenowo na 100 km nie wypada źle. Wszystko kwestia kto co woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że silnik F8Q nie jest ani zbyt szybki, ani zbyt oszczędny.

W mieście pali w okolicach 7l/100 km, a na trasie około 5,5.

Benzyniak 1,4 lub 1,6 z LPG w podobnych warunkach pali około 9l/100 km i 7l/100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że silnik F8Q nie jest ani zbyt szybki, ani zbyt oszczędny.

W mieście pali w okolicach 7l/100 km, a na trasie około 5,5.

Niestety nie zgodzę się. W mieście wychodzi mi 6,8 (z korkami) a w trasie poniżej 5 zejdę spokojnie. Nie przekreślał bym diesla.Poza tym nie jeden benzyniak odpada na starcie :)

Edytowane przez zawisza1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zgodzę się. W mieście wychodzi mi 6,8 (z korkami) a w trasie poniżej 5 zejdę spokojnie.

Tylko, że Ty masz F9Q, czyli dTi, bezpośredni wtrysk i turbo, a tu jest cały czas mowa o F8Q, pośredni wtrysk bez turbo.

To dwa kompletnie różne silniki pod każdym względem.

F8Q to silnik starej daty, nie jest szczególnie szybki, ani dynamiczny, to samo się tyczy ekonomii.

To tak jakbym pisał, że Clio 1,2 8V to prawie sportowe auto opierając się na wrażeniach z jazdy Clio 1,6 16V.

Bede ogladac tego diesla z linka jednak czeka mnie trasa 3000km a to chyba nie najlepszy pomysl przed trasa zmieniac auto:)

W długą trasę dobrze jest jechać autem, które się zna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!