Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

prośba o pomoc i porade.


CzEkCzEk

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam

 

jako, ze za niedlugo robie najwiekszy bład zyciowy kazdego faceta(czyli sie zenie :D )

 

mam prosbe do kolegow ze slaska, pewnie znacie jakies miejsca, gdzie mozna kupic, dobra i tania wodke w wiekszej ilosci, bylbym wdzieczny za namiary na takie miejsca.

 

mam tez prosbe do kolegow, ktorzy juz wesele maja za soba o porade ile mniejwiecej wody ogniestej na taka impreze zakupic.

 

Za wszelkie dobre rade bedzie bardzo wdzieczny

 

pozdrawiam Adam

 

jeszcze 49dni wolnosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego na ile osób robisz wesele i jaką wódkę chcesz kupić.

U mnie jak rok temu patrzałem za tym napojem to najtańszy był w marketach (szczególnie jak trafisz na promocje), ale ja mam dobrego znajomego w hurtowni alkoholi i miałem okazyjną cenę. Dodatkowo umówiłem się z nim tak, że część wziąłem od razu a 4 kartony przywiózł mi dzień przed ślubem i to co nie zużyłem z tych 4 kartonów to mogłem oddać. Szukaj takiego znajomego i sprawa załatwiona.

 

A w ogóle to ty się jeszcze zastanów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy też jak towarzystwo będzie spragnione.

Pogoda teraz sprzyja bardziej siedzeniu przy stole i szukaniu rozgrzewki ;-)

Niby się liczy flaszkę na osobę ale różnie to bywa. Zależy jak towarzystwo trunkowe.

Tak naprawdę nigdy nie da się oszacować tego dokładnie.

Z tym trunkiem też różnie jest - nie ma uniwersalnej odpowiedzi.

Jedni wolą bolsa inni żytnią, inni żubrówkę, a jeszcze inni tylko szampana i wino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy cena kuszaca tylko nie mam do czego rozlac a tak sadze ze z 80 flaszek min. bede potrzebowal, no i szkoda ze nie ma czystej, z tego co wiem to wiekszosc woli czysta niz smakowa.

Ale dzieki za info wrazie czego bede Cie atakowac.

 

ogolnie to wszystkim dziekuje za zainteresowanie i wszelkie podpowiedzi.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na okęciu na bezcłowej jest niejaki "Rasputin" w dwóch wersjach: tradycyjna 40% za 13 zł/litr, oraz wzmocniona 70% za 17 zł/litr :D

jeszcze nie mialem przyjemnosci kosztować natomiast cena jest dobra (niecale 7 zł/pol litra), niestety przywiozlem tylko na uzytek wlasny :D

 

natomiast poszukaj w guglu "hurtownia alkoholu" - w hurcie taniej :D

 

i jeszcze Selgros jak jest gdzies niedaleko - tam mozna wyłapac tanio jakis specyfik

 

[ Dodano: 2007-09-08, 14:26 ]

Btw. Easy bardzo kusząca ta Twoja oferta faktycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!