Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ciężko odpala jak jest zimny


brys

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Podepnę się do tematu a mianowicie jak autko nie jest odpalane przez jakiś np. 1-2 dni to jak chcę uruchomić to za pierwszym razem to kręci ciężko rozrusznik i przestaje kręcić ( zachowanie zużytego akumulatora ) za drugim razem kręci jak szalony ale nie odpala i ZAWSZE odpali za trzecim razem. Dodam, że akumulator jest nowiuteńki.

 

[ Dodano: 2010-08-09, 14:16 ]

Nadal walcze z tym odpalaniem po dłuższym postoju. Dziś zauważyłem, że na LPG odpalił normalnie. Zgasiłem odrazu silnik i przełączyłem na BP i meganka nie odpaliła tylko za którymś tam razem.

Jaki wniosek można wywnioskować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Czy udało się jakoś rozwiązać ten problem? Ja mam teraz dokładnie to samo! Na PB trzeba kręcić autko z 5 razy po 15 sekund, żeby zaskoczyło, a na gazie odpala od kopa i niestety zaraz gaśnie. To chyba wyklucza, że rozrusznik jest do naprawy (swoją drogą wymieniałem bendiks/x 8 miesięcy temu). Wymieniłem też czujnik położenia wału, niecały miesiąc temu miałem czyszczoną całą listwę wtryskową, sprawdzane świece, akumulator ma 8 miesięcy, czujnik temperatury jest w porządku. Zostaje chyba tylko immo i stacyjka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam miałem tez problem z obrotami falowały gasł/ mial za wysokie wiele pób i mechaników wustarczyło wyuczyscic przepustnicę i wymienić origi i udzczelki gumowe pod kolektorem sącym i bajka a oringi polecam kupić np. w czesciach do ciągników i maszyn rolniczych kost ok.10 zł.a w czesciach samochodowych ok.100zł. tak ze widać róznicę w cenie a w jakosci niema

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!