Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Szybkie ruszenie ze świateł - wariujące obroty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj przy niesprzyjających warunkach pogodowych i dość dużym natężeniu ruchu na moim ostatnim skrzyżowaniu przed blokiem chciałem szybciej ruszyć, bo miałem już dość czekania no i w momencie wciśnięcia gazu przy pół sprzęgle (pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się to u Reni) samochód zaczął boksowań, ale na zasadzie dość dużego rwania autem, ruszyłem, wrzuciłem dwójkę i zauważyłem niepanowanie nad obrotami, dojechałem do parkingu, wrzuciłem szybko na luz, a obroty zaczęły powoli wzrastać, wyłączyłem silnik, dałem mu trochę ochłonąć, przyszedłem później sprawdzić, czy normalnie odpali, no i odpalił, ale obroty wciąż szaleją.

 

Co mogło się stać? Czy może linka od gazu rozregulowała się, czy coś gorszego? W razie konieczności nagram film jak to wszystko wygląda. Błagam o pomoc, bo samochód to narzędzie mojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!