Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kontrolki - Renault Megane Scenic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukałem całe forum i cały internet :-P za cholere nie mogę znaleźć opisu kontrolek dla w/w auta. Chodzi mi o opis każdej kontrolki na pulpicie. Ostatnio podczas jazdy zapaliły mi się jakies kotrolki i auto nie miało gazu, jechało tylko na wolnych obrotach ale poruszałem coś w bezpiecznikach i za drugim razem spokojnie ruszył. Chodzi mi głownie te kontrolki

 

Jeżeli miałby ktoś link, skan lub cokolwiek to prosze o napisanie

[multipostowanie jest zabronione regulaminem 2 taki post skasowałem, jest to ostatnie ostrzeżenie] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devillo, kawały kolego opowiadacie :!: Nie mogłeś przeszukać całego, bo gdyby tak bylo to byś znalazł. jest to opisane w instrukcji, a to jest na serwerze PIKURA, a jak się tam dostać pisze na stronie głównej, w forum ogólnym, w ważnych tematach, patrz instrukcje obsługi. Poza tym przypuszczam, że jesteś z auta, twoja sprawa, ale jeśli chcesz zapytac o coś to warto napisać jeszcze jakie to auto. Konkretnie chodzi mi o to, czy to wersja 1 czy 2, z przed czy po liftingu, i takie tam bzdety, które nam pomogą zidentyfikować o co pytasz.

Może to powitanie na forum z mojej strony było raczej ostre, ale trudno każdy dzień pytać o to samo zadających tak nieprecyzyjne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam serdecznie!Mam pytanie,czy w Waszych Scenicach zapaliła się kiedykolwiek kontrolka opisana w książce obsługi jako "kontrolka nie prawidłowego działania systemu blokady rozruchu"( druga kontrolka na desce rozdzielczej od prawej strony)?W moim benzynowym 2.0 Scenicu,rok 1998, zapaliła się przy prędkości od 120 km/h,gasła po wyłączeniu silnika i ponownie zapalała się przy podobnej prędkości.Nadmieniam,że miało to miejsce w trasie, po około 3 godzinnej,nieprzerwanej jeździe.Nie bardzo rozumiem, o co chodzi,a książka nie do końca mi temat rozświetliła.Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!