Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kod immobileizera, aktywacja, działanie, budowa kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rozkodowały mi się kluczyki w Megane 1.6 RT z z1996 roku, czy mógłby mi ktoś pomóc w wygenerowaniu kodu? Za pomoc z góry dziękuję. Poniżej zamieszczam VINVF1BA0L0515452275 

kod z kluczyka S317A Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Moje problemy z immobilizerem w Scenic 1998 rozwiązałem bezkosztowo w taki sposób - wyjmuję odbiornik podczerwieni, komputer sie resetuje sam ( trudno powiedzieć ile godzin to trwa), następnie montuję odbiornik i już jest możliwe przeładowanie c.z. odpalam i na uruchomionym silniku wyjmuję odbiornik p.cz. i cały czas jeżdże bez niego, auto zamykam przyciskiem ręcznym. Oczywiście zakładam że elektronika klucza i odbiornika jest sprawna. Blokowanie immo wynika z zewnętrznych zakłóceń radiowych (gsm itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prośba o wygenerowanie kodu, auto to megane scenic 1998r 2.0 

VIN

VF1JA0G0A17568279

pierwszy kluczyk

03143

s571N
drugi kluczyk

01074

s571N

z góry dziękuję za pomoc

pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich na forum. Chciałem prosić o pomoc w uzyskaniu kodu do immo ponieważ nie mogę otworzyć programu na swoim komputerze do tego przeznaczonego. Przestał działać mi pilot ale do samochodu się dostałem ponieważ centralny nie chwytał mi jednych drzwi tym samym uruchomiłem alarm i nie mogłem go wyłączyć więc odłączyłem akumulator. W pilocie wymieniłem baterie i sprawdziłem czy działa na kamerze i raczej z nim wszystko w porządku. Jak mogę wyłączyć alarm bez pilota? Który numer w pilocie jest kodem? Chciałbym wyłączyć ten alarm żeby spokojnie przejść do procedury programowania pilota.  Marka samochodu to Renault Megane Cllasic 1.6 bena 1996 r Nr które znalazłem w środku obudowy w pilocie to naklejka z numerami 03234 z kolei na plipie na czarnym małym dysku były dwa wersy kolejno z numerami S105078002, CKEAF9529 Nr Vin -VF1LA0F0F15480460 Bardzo proszę o pomoc .

Panie Zawisza błagam o pomoc....błagam kogokolwiek o kod awaryjny do immo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam taką sprawę wogule pilot mi nie działa nie mam jak wykończyć mobilajzera w megance 1,6 benzyna rok 1997 prosił bym o pomoc jak znaleźć kod do mobilajzera                                         kody z pilota co mam wpisać i jak to wpisać do auta żeby wykończyć mobilajzer.      To numery z płytki.  S105078002.  CKLB09626 TO z płytki a teraz podam z plastiku z pilota tu takie coś jest 96253 , S 105059001 prosił bym o pomoc bardzo bym dziękował

Ja mam taką sprawę wogule pilot mi nie działa nie mam jak wykończyć mobilajzera w megance 1,6 benzyna rok 1997 prosił bym o pomoc jak znaleźć kod do mobilajzera                                         kody z pilota co mam wpisać i jak to wpisać do auta żeby wykończyć mobilajzer.      To numery z płytki.  S105078002.  CKLB09626 TO z płytki a teraz podam z plastiku z pilota tu takie coś jest 96253 , S 105059001 prosił bym o pomoc bardzo bym dziękował

Tematu nie umieszczamy gdzie popadnie tylko najpierw szukamy czy taki temat już nie istnieje

Przeniosłem post do odpowiedniego działu.

Ludzie :!:
Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:
Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe.  :!:
Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!:
Trochę szacunku dla czytających.

Regulamin pkt. 5.6 interpunkcja. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy mógłby mi ktoś pomóc w wygenerowaniu kodu do immo? Megane 1996 r. Nie mogę sobie poradzić z programem.  Byłbym wdzięczny. Czy jest ktoś na forum kto uratuje mi życie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!