Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kod immobileizera, aktywacja, działanie, budowa kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam i mnie dopadł problem z kluczykiem. Niestety problem jest bardziej złożony ponieważ nie działa dioda IR. Sama dioda została wylutowana i jest sprawna więc będzie uwalona elektronika baterie również sprawdzone i teraz moje pytanie czy ktoś zna kogoś kto naprawia takie kluczyki lub czy jest możliwe zaprogramowane używanego kluczyka z innego samochodu?

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

a czy do Kangoora da się jakoś samemu dokodować nowy kluczyk z pilotem ?

mam tylko jeden oryginalny i dokupiłem sobie drugi, dotoczony i zostało go dokodować.

Mam do dyspozycji ddt4all i dostęp do clipa, tylko nie wiem czy nie potrzebuje przypadkiem jakiegoś PINu ?

 

 

kluczyk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Mam następujący problem, zgasła mi kontrolka na desce rozdzielczej i nie mogę odpalić silnika. Z kluczyka raz otworzę raz nie drzwi do reni. Posiadam renię megane 1 1.6 16v 2000r. nr. vin. VF1BA040522140719 na kluczyku nie mam karteczki ala są numery PA66-GF30 jedna strona CR 1620 druga strona. Proszę o pomoc bo nie mam bladego pojęcia co się dzieje. Do tej pory nie było problemu. Z góry dziękuję za jaką kolwiek pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jutro robi się cieplej to trzeba będzie zaglądnąć i sprawdzić. 

 

 

Witajcie, ciąg dalszy niewiadomych w reni. Wymieniłem pompę paliwa, ponownie przeglądnołem bezpieczniki dalej nic. Mechanik  podpowiedział żebym zrobił podkowę na czerwonym wyłączniku bezpieczeństwa pod maską. Jeszcze inny że to cewki zapłonowe do wymiany. Poradźcie co robić, może faktycznie kluczyk się rozprogramował i immo nie działa. Pozdro. 

 

W dniu 5.01.2019 o 19:10, karbow napisał:

Witam. Moge wygenerowac komus kod jak ma ktos problem.

lapka2.gif

REGULAMIN pkt. 5.6 literki PL. - mireczek01

Witaj karbow jak byś mógł mnie poratować kodem, będę wdzięczny. Oto vin VF1BA040522140719, a to numery z kluczyka PA66-GF30 jedna strona CR 1620 druga strona. Z góry dziękuję. 

 

Witam. Ponownie proszę o pomoc. Dziś był elektryk samochodowy, sprawdzał chyba wszystkie możliwe myki żeby uruchomić renię. I nic, dioda dalej nie świeci się, silnik nie odpala. Jest proźba do Pana zawisza1980, podaję numery z kluczyka PA66-GF30, druga strona CR 1620, a dodatkowo rozkręciłem kluczyk i na płytce znalazłem jeszcze to S108627BNO, 00030 proszę o wygenerowanie kodu. Z góry dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam mam Megane 1 z 2003 roku po paru godzinach postoju nie odpala. Zero reakcji po przekręceniu kluczyka nawet kontrolki się nie świecą nie działa wentylator radio zapalniczka. Akumulator naładowany centralny zamek sprawny. Moje pytanie czy to może być immobiliser czy może kostka stacyjki i nie puszcza napięcia dalej. Stoję w wypizdowie i muszę sam to ogarnąć. Proszę o sugestie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła możesz włączyć? Awaryjne działają?

Może być uszkodzona kostka stacyjki. Wystarczy w wiązce stacyjki (pod kierownicą) zewrzeć odpowiednie przewody, żeby uruchomić silnik. Zapłon zawierasz na stałe, a rozruch do nich tylko na chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!