Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prosba o ocene meganki coupe 2.0 8v


hipis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie czy mozecie cos napisac na temat tego auta. Wiem cena jest niska i stan odzwierciedla.

 

 

http://otomoto.pl/renault-coupe-coupe-klima-zarej-warszawa-C21694854.html

 

 

Po pierwszym obejrzeniu auta,mam mieszane uczucia. Buda jak cie moge, cos bylo grane ale tylko powierzchownie. Przod i prawa strona. Rudej brak. Szyba przednia wymieniana w 2005 roku ale jest fotochrom. Na ta chwile nie dziala ogrzewanie tylnej szyby,prawy tyl sie nie uchyla, nie ma przeciwmgielnych tyl. Najgorzej ze nie mozna odpalic auta,chodzi na 3 garach,kontrolka nad zegarami od imo miga bardzo szybko. Na co mam zwrocic jeszcze uwage. Te usterki sa drogie w zniwelowaniu??

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7

 

0cool

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zdjęć silnika, maska wydaje się jaśniejsza od reszty części i w górnych rogach są jakieś większe szpary, przebieg do wnętrza wydaje się dość zadbany i kierownica nie jest za mocno wytarta więc możliwe, że jest to przebieg oryginalny. Elektryka to najmniejszy problem ale z silnikiem to już będzie trochę inaczej, bo to może być świeca - cewka - elektryka - immo. Jak masz trochę czasu i smykałkę to sam dość sporo z tego zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej był robiony przedni prawy błotnik, nawet halogena nie kupił nowego. Lewy może raczej dla kolorystyki, no i drzwi także inny odcień od tyłu, po prostu na pozostałości jest wyblaknięty, ewentualnie te żywsze kolorystycznie, przejechane fareklą, czy innym środkiem do renowacji lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ja się interesowałem tą coupetką jakiś czas temu. Stała w tym komisie z uszkodzoną uszczelką pod głowicą. Widocznie ją zrobili i znowu chcą sprzedać. Radzę ci, odpuść sobie, to szrot. W porównaniu do starego ogłoszenia tylko cena się nie zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!