Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

nawigacja megane.


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

przeczytalem po kilka razy temat o nawigacji ale nadal wielu rzeczy nie rozumiem. zakldam ten temat ze przyda mi sie na przyszlosc a moze innym tez usystematyzuje o co chodzi.

 

mam megane 2 ph 1 z mono wyswietlaczem.

mysle by zalozyc prosta nawigacje do poroszania sie po glownych trasach polski, jesli sie da a z tym kiepsko chyba to czasami chociaz na konkretna ulice w danym miescie. zdarza mi sie czesto jezdzic w trasy na turnieje i mam problemy w wiekszych miastach znalesc klub a jechac i obracac sobie mape w reku to nie to samo. zalezalo by mi takze na mapie niemiec.glownie berlin gdyz czesto zdarza mi sie tam jezdzic.

 

zatem jaka nawigacje powinienem szukac carminat?

7401?

7410?

7412?

7430?

przypomianam ze chodzi mi o mono wystwietlacz a nie kolorowy.

czy taka wersje mozna sprawdzic z naklejki czy tylko z opcji radia ja wywolac.

szuklabym gdzies po allegro albo gieldach.

 

dalej ..kupujac taka nawigacje potrzebuje do niej anteny gps. szukalem sobie po wykreach i wyszlo mi ze wejscie powinno pasowac do takich anten jak za 30-40 zl sa sprzedawne na allegro...moze mi ktos podac dokladna nazwe wtyczki takiej anteny jesli takowa posiada? bo widzialem dwie rozne a schemat z jakiego sprawdzalem wejscie na antene byl nie wielki i w dodatku rysunkowy.

 

i na koncu pozostaje mi pytanie czy byscie mi mogli podac konkretna mape wystraczajaca i link do niej. wiem ze wszystko jest na ftp ale chcialbym tylko napomniec ze w tych wszystkich sprawach jestem noga i bardziej znam sie w teorii niz w praktyce.

czy w pozniejszym rozwiazaniu problemu bede mogl sie do kogos z was zglosic na PW w celu obgadania formy wgrywania softu map i ogolnie technicznie jak to sie robi? no chyba ze ktos po kroku bylby wstanie napisac to mi tutaj jeszcze raz za co bylbym bardzo wdzieczny.

 

z gory dziekuje za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz wbudowanej nawigacji, to nie zawracaj spobie głowy aby ją montować. Kup jakiegoś palmtopa z dobrą mapą. Ja mam Mio 550m i mapę Autopilot. Jestem zadowolony, nie miałem nigdy problemu z trafieniem do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę Yetiq , koszty zakupu i montazu nawigacji fabrycznej są bardzo duże .

1. Nie każdy wyświetlacz monochromatyczny nadaje się do nawigacji

2. Z tych wymienionych modeli czytników Carminat , tylko do 7430 (prawdopodobnie )można dostać mapę Polski.

3.Na każdym czytniku jest nr modelu

4.Masz jeszcze jedną opcję --- na allegro mozna kupić radia z funkcją navigacji -- powinno być taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!