Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

bagażnik Scenica


cza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy ktos spotkał się z porównaniem wielkośći (w litrach) bagażników samochodowych? Najbardziej zależy mi na porównaniu Renault Scenic (2002) i VW Passata (B5 limuzyna). Pozdrawiam

PS. Jeśli w złym miejscu zamieściłem post to przepraszam i proszę Admina o przeniesienie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius przede wszystkim dzięki za błyskawiczną odpowiedź ;), poza tym proponowane przez Ciebie miejsce wcześniej przeszukałem lecz z o wiele gorszym skutkiem niż Ty, wdzięczny bedę za konkretne adresy dotyczące mojego pytania (wierzę ale chciałbym zobaczyć na własne oczy ;) ), jeszcze raz sorki za zaśmiecanie wątku (po odpowiedzi broniusa można go skasować),pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich.

Odgrzewam stary wątek.

 

Mam wielką prośbę do właścicieli Scenica I.

Proszę o podanie długości przestrzeni bagażowej przy:

1. Standardowym ustawieniu foteli tylnych.

2. Złożonych i podniesionych fotelach tylnych.

3. Wymontowanych fotelach tylnych.

 

Jestem na kupnie renówki i mam dylemat co wybrać. Czy Scenica I phII, czy Lagunę I phII kombi :( .

Auto czasami będzie wykorzystywane w celach służbowych, więc zależy mi na jak największej przestrzeni bagażowej. Scenic bardziej by mi odpowiadał, bo jest krótszy i bardziej praktyczny w mieście.

Wiem już, że w Lagunie max dł. przedziału bagażowego to 177cm i obj. 1768 dm^3, a w Scenicu max obj. to 1800 dm^3. Potrzebuję jeszcze tylko dł. przedziału bag.

 

Ps. Czy do Scenica zmieści się rower "pseudogóral" :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja wiozłem kiedyś pseudogórala (koła 26") w bagażniku Poloneza Atu, fakt, klapa się trochę (kierownica przeszkadzała) nie domykała, ale dla chcącego nic trudnego :(

W Scenicu to pewnie postawiłbym go na nóżce.

 

PS

Nie pamiętam wymiarów bagażnika, jak chcesz to jutro mogę przemierzyć.

Nie mniej moje narty (1,82 m) wchodzą do bagażnika przy wyrzuconym środkowym fotelu, i dostają mniej więcej do przednich foteli, z tym, ze ja trochę duży jestem i mam je trochę odsunięte do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak

od krawędzi do tylnych foteli (po podłodze) 88cm

szerokość bagażnika - 110 cm

do spodu pokrywy - 88cm

do dachu - 121 cm

do przednich foteli(moje ustawienie) -160 cm ( z tymi nartami to trochę przesadziłem :( )

Po dach na wysokości kolan pasażera z tyłu 138 cm

pomiędzy tylnymi drzwiami 143 cm

Ciemno było i sam byłem ale myślę że cm w tą czy w tamtą nie robi różnicy

Choć niektórzy twierdzą że robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Wielkie dzięki. O to mi właśnie chodziło.

Chyba jednak będzie Scenic :)

 

Ps. Wczoraj miałem okazję "na szybko" przymierzyć się do Scenika.

I muszę przyznać, że w stosunku do Espero, które do małych nie należy, przestronność Scenica robi wrażenie, oczywiście in plus dla słonika. A żona była wręcz zachwycona :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!