Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

radio-opiekacz do cd


Rekomendowane odpowiedzi

firmowe radyjko z cd, wersja podstawowa. wrzucam plytke, grzecznie gra. czasami, zwlaszcza przy dluzszych trasach (ale to nie jest regula), nagle przestaje odtwarzac, wywala ERR na wyswietlaczu i wysuwa plyte. plyta jest wtedy goraca, jakby dopiero co z opiekacza wyjechala, a i sam 'slot' na plyty za zimny nie jest. zastanawia mnie czemu tak sie dzieje, jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zabrudzoną soczewkę lub płyty to laser daje więcej mocy coby to przeczytać a jak większa moc to i większa temperatura. Tylko nie czyść soczewki jakimiś alkoholami bo zazwyczaj są to soczewki plastikowe :!: Są specjalne specyfiki i bardzo miękka szmatka.

A zazwyczaj powinno się wyjmować płyty na noc bo zbiera się na nich cieniutka warstwa rosy co też męczy laser - wilgoci w aucie nigdy niew unikniesz. Mniej lub więcej ale zawsze jest ciut wody. Auto też nie jest sterylne i ciutkę brudu zawsze się osadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie... ja tez to mam i w laluni ojca tez tak jest, zwlaszcza jak sie odtwarza CDRW, CDR lepiej, dluzej dzialaja, potem trzeba je wystudzic. skladaja sie na to dwie kwestie:

1. im gorsza plyta (RW sa najgorsze do odczytu) tym rzeczywiscie laser mocniej swieci

2. jak upchasz w takie male pudeleczko CD, tuner, wzmacniacz, i nie wiadomo co jeszcze to to sie musi grzac... nie ma innej opcji. problem moglby rozwiazac 40mm wentylatorek na tyle radia, ale nie spotkalem sie jeszcze z czyms takim niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razaz razaz... jest jakas przejsciowka?!?!? bo w sutawieniach jest mozliwosc zalaczenia wejscia AUX ale nie mialem do tej pory czasu zeby zobaczyc jak to jest z tylu radia... tez chcialem podlaczyc cos zewnetrznego. cienislaw, mozesz rozwinac mysl z tym connets2? ile kosztuje, gdzie dostac, jak dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIR juz chyba poruszalismy ten temat i tu i na newsach;-) ale z checia przypomne. Connects2 to firma zajmujaca sie produkcja ustrojstw, ktore 'rozwijaja' mozliwosci firmowych zestawow audio. w naszym przypadku (przynajmniej moim, bo na bank wiem ze nie mam aux firmowo), rozwiazaniem jest adapter podlaczany w miejsce zmieniarki cd. adapter ten 'udaje' zmieniarke cd, a do tego ma najnormalniejsze wejscie audio (2 chinche), do ktorego mozemy podlaczyc co nam sie zywnie podoba. do dostania np tu:

http://www.raysmith.co.uk/CTVRNX001/

 

tyle ze, pan wysyla tylko do uk, co w moim przypadku akurat problemem nie jest. o samej firmie i tym co robi mozna poczytac tutaj:

http://www.connects2.com/

 

kiedy szukalem sklepow po europie znalazlem jeszcze jeden ktory wolal za adapter do m2 jakies 50 funtow + chyba 10 za wysylke do polski. nie jest zatem to tani bajer, ale po probach z tandetnymi transmiterami fm (wogole widzial ktos konsumencki nietandetny transmiter fm?), jestem zdesperowany - albo dorwe firmowe radio z cd i mp3, albo wyloze kase na ctvrnx001 i bede sie wreszcie mogl cieszyc sensowna jakoscia dzwieku.

 

wlasnie DrNO, jak tam projekt wsadzenia epi do m2? sprawdz dokladnie, bo z tego co pisza to nowsze modele maja juz aux w standardzie, moj niestety z 2003 jeszcze takiego dobrodziejstwa nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak wejde w ustawienia expert to mam mozliwosc uaktywnienia AUXa i potem jest w petli urzadzen: tuner, cd, aux. pomimo tego ze nic nie jest podpiete, aktualnie mam ta funkcje wylaczona. jak zerkne na tyl to sie zobaczy, a co do kompa... na razie staly brak kasy i zaczynam sie zastanawiac czy tak strasznie warto, ma to duzo zalet i jeszcze wiecej wad ;P ciagle mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobaczcie co znalazlem

http://www.piloty.pl/TRACK66.html

 

Podobno ta firma robi rozne dziwne rzeczy na zamowiene. Moze zmontuja dla nas taki interfejsik AUX-IN do wejscia na zmieniarke CD ? Postaram sie tam jutro przedzwonic. Chyba nie ma sensu sprowadzac owego "connects2 ctvrnx001" z anglii, skoro mozna dostac cos podobnego w Polsce...... tylko jeszcze pytanie : Ile bedzie kosztowal taki interfejsik do Renault ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!