Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic z wielkopolski


arman7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam scenica z roczników 2002, 2003 w dislu z woj. wielkopolskiego najlepiej ostrów wlkp. cena tak do 11 tys.

piszę bo tracę już nadzieje na coś fajnego 2 dni przeglądam ogłoszenia i nic ciekawego nie ma.

aha zapomniałem dodać, że najlepiej kolor srebny.

dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dwa dni to naprawdę mało. Ja szukałem ze swoją narzeczoną ponad miesiąc. W końcu udało się upolować takiego jak chcieliśmy ale nie w Polsce tylko w Berlinie. Przy szukaniu wymarzonego autka wskazana jest cierpliwość :) . Życzę Ci powodzenia i wytrwałości.

P.S.

Jak tylko zrobię fotki to "pochwalę" się moim szczeniaczkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz "coś fajnego" to na pewno 2 dni będzie mało. No i jeszcze w dieslu :) ...

Ja szukałem benzynki i nie to żebym był nie wiem jak wybredny i miałem znacznie szerszy zakres rocznikowy i silnikowy (szukałem dobrego auta w benzynie niezależnie od rocznika) ale zajęło mi to około 8 m-cy ale w końcu trafiłem na tego swojego :)

Przeglądaj ogłoszenia i wklejaj linki do oceny.

Powodzenia, cierpliwości i owocnych poszukiwań życzę.

Edytowane przez marbol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada Frediego.

Musisz szukać dłużej. Ja szukałem auta(tak na poważnie) w 2011 roku. Nie skłamie, ale od wczesnej wiosny do wczesnej jesieni. Oglądałem różne samochody, oszustów, zleciłem znajomemu aby rozglądał się za czymś na zachodzie. Oglądali młodsze, droższe, całkiem inne ale jakoś nic nie przypadło do gustu. W końcu trafiłem w necie na autko(gdzieś usłyszałem że jest i sprawdziłem ofertę). Pojechaliśmy, obejrzeliśmy i kupiliśmy. Oczywiście trzeba było ciut popracować nad "cudem". Wiadomo coś dokręcić, czasem wymienić. Normalne. Moim zdaniem nie jest to zły wybór. Owszem, zawsze coś może strzelić ale tak to już jest z pojazdami.

Zaobserwowałem, że na wyszukiwarkach najlepiej wyszukiwać na dwa sposoby. Raz z max to co chcemy w aucie a potem tak na spokojnie, bez bajerów, no z minimum. Czasem to drugie szukanie jest lepsze bo nie każdy zaznacza to co nas interesuje. Np auta po tzw dziadkach ale w pozytywnym znaczeniu, są zazwyczaj poprostu opisane. Sprzedam, stan dobry czy coś takiego.Zaczynałem od szukania ogólnego, ale ograniczyłem do łodzkiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Wszędzie mam w miarę blisko. Oczywiście mam na myśli jakiś sensowny obszar. Wiadomo, że nie ma sensu jechać i oglądać czegoś co znajduje się kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania.

Spróbuj poszukać troche dalej niż Wielkopolska. Twoja okolica to zagłebie aut, ale...sam wiesz jak to jest. Podobna sytuacja gdy wchodzisz do dużego sklepu a tam setki ciuchów. Tak psychologicznie to łatwiej kupić w mniejszym sklepie, gdzie mamy ograniczony wybór :)

Wiele osób śmiga na Ostrów, Gniezno bo ogrom komisów i ściągajacych auta. Z moich okolic jest dość blisko do Ostrowa(okolice Kalisza)więc wiem jak to wygląda. Są też ludzie przyjeżdżajacy w okolice Sieradza, Zduńśkiej Woli, Wielunia. To nie koniec świata. Byłem po autko w okolicach Gniezna. Okazało się przekrętem ale trudno. Wycieczka wliczona w koszty :)

Kupiłem niedaleko ale autko jakiś czas śmigało po Wielkopolsce. Można i tak :)

Nie warto czekać np " do jutra" Trzeba dzwonić i pytać o auto tego samego dnia w którym zobaczyliśmy ogłoszenie. Z mojego czekania na nowy dzień to wychodziły takie sytuacje,że kilka razy zadzwoniłem a samochód miał już nowego właściciela. To co kupiłem to była króŧka piłka. Dziś ogłoszenie a tego samego dnia albo następnego już dzwoniłem do właściela by umówić się na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu sąsiad mówił mi, że jego sceniol jest do sprzedania.

S I Ph II benzyna 1,6 16V z gazem.

Rocznik 2002, jest jego 2 właścicielem od 5 lat, auto krajowe, poprzedni właściciel nawet żarówki wymieniał w serwisie. Srebrny metalik, nadal używany, wymaga drobnego dopieszczenia.

A dopieszczany nie będzie, bo w garażu już następny, młodszy francuz stoi. (lew tym razem)

Przebieg 143tys.km.

Instalacja gazowa zakładana bodajże 4 lata temu.

Klima manual, tylne szyby na korbki.

cena coś w okolicach 14 tys zł.

Nie jest to ogłoszenie ale info, że takie auto jest na zbyciu i wiadomego pochodzenia.

Ostatnio miał naprawiane i malowane prawe przednie drzwi i próg pod nimi. Niespodziewane spotkanie z niskim słupkiem na parkingu. Do wglądu fotki uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!