Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tłumik - Warszawa


piszu

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo.

No i łącznik został wymieniony. Przy okazji miałem ciekawą przygodę, otóż pojechałęm a właściwie przejeżdzałem przez Będzin i podjechałem do sporego warsztatu samochodowego(nazwa na priv). W środku elegancko, czysto, sprzęt nowy. Teraz uwaga bardzo miła, sympatyczna obsługa. No i zaczeło się trudny dostęp, będzie ciężko(faktycznie dostęp zajeciężki mechanik musi mieć kwalifikacje ginekologa) jeszcze tego nie robili. Jednak powiedzieli że zrobią za ok 250 PLN. Z możliwością niewielkiej podwyżki ceny. Po godzinie dzwonią do mnie i mówią że się nie podejmują bo trzeba wyciągnąć silnik a to kosztuje i nie za 250 i takie tam gadki(wszystko w miłej atmosferze). Zabrałeb bryke i dzwonię to warsztatu w Tarnowskich Górach specjalizacja w tłumikach tom gadka że ok mogę przyjechać. Zostawiłem bryke z terminem odbioru na dzień następny na 14. zajeżdzam bryczka stoi zrobiona Rachunek uwaga 220 PLN. Bez żadnego marudzenia o trudnym dostępie. Oto stronka warsztatu polecam okolicznym użytkownikom Renault >>http://www.tanietlumiki.pl/<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich użytkowników! :)

 

Musiałem wymienić prawie cały układ wydechowy w Sceniku 1,6 16V z 2000 r. W warsztacie u Niedziałka na ul. Głębokiej w Lublinie wymienili mi: łącznik elastyczny, tłumik środkowy i tłumik tylny firmy BOSAL wraz z wieszakami, a katalizator zostawili mi bez zmian. Po czterech godzinach już miałem zrobiony układ wydechowy. Zapłaciłem za całość (materiały +robocizna) 750 zł (warto tam trochę potargować, wcześniej chcieli za 780 zł) i dali mi 2 letnią gwarancję. :) Mam teraz spokój na dwa lata.

Pozdrawiam wszystkich! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no to wszystko mi padło, Meggie brzmi jak zbierający sie ze swiatel Monster Truck, bylem w jednym serwisie i jest do wymiany (podobno) katalizator, acz w ASO na komputerze mowili ze tylko kolektor, tlumiki srodkowy i koncowy, dokrecenie sondy lambda, plecionka i inne drobiazgi... koszt wyliczyli mi na ok 1000 zł i wzwyz. Pytanie czy da sie to zrobic taniej? btw. stuknęło mi 270 tys :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi powiedzieli ze z rabatem bede mial wszystko nowe i zalozone za 1000.

Katalizator 700

Tłumiki 300

Montaż + szczegóły gratis

także tak to wygląda.

 

Mam raczej pytanie innej natury: co zrobic najpierw? Chcialbym jednak rozlozyc to nieco w czasie, przynajmniej na 2-3 razy, tak na miesiąc. Zarobilem sobie w ferie troche kaski a nie chce prawie wszystkiego władować od razu w naprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takoż myślałem, kurna potrzeba mi znajomego mechaniora, ktory nie poleci w cenzura i powie co i jak naprawde jest (tzn. robilem na firme :( w ASO przeglad komputerowy i tam wyszlo ze kolektor pekniety, dziury na obu tlumikach, plecionka i sonda lambda, takze kata chyba zostawie...)

 

Proszę cenzuralnie się wysławiać na forum :) - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam kat to koszt 600-800 zł
bedzie taniej, nawet poniżej 400zł tylko poszukaj dobrze

swoją drogą zapytaj sie endiego-wstawił sobie prostokątny :)

 

[ Dodano: 2008-02-26, 21:07 ]

tutaj masz "cos" takiego

 

http://moto.allegro.pl/item317937340_katal...ane_i_1_6e.html

tylko uważaj by Ci nikt kitu nie wcisnął i nie sprzedał "zwykłej" rury(puszki) , bp platyna do góry poszła na giełdach towarowych a "biznesmeni z allegro" :) chcą zarobic i kombinują:( ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazalo sie ze kumpel pracowal w 1 ze sklepow i ma 38% znizki takze moze kupie caly uklad za 62% :]

 

[ Dodano: 2008-02-27, 23:44 ]

no wiec bylem dzisiaj w Sulejówku na Drobiarskiej i pytalem:

tlumiki srodkowy + koncowy = 250 zł

katalizator nówka = 300 zł

oba to zamienniki, nówki

 

poza tym jezeli dobrze zrozumialem kolektor spawany 300 zł, acz wydaje mi sie ze sie nei zrozumialem odn. tego...

 

zatem jak bedzie dobrze to moze sie wyorbie w 600-700 zł z montazem :(

(w ASO cenili powyzej 2 tys. pytanie: zamykać ich czy od razu rozstrzelać?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!