Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę samochodu


bocik

Rekomendowane odpowiedzi

Gózd przed Radomiem, niby nie daleko ode mnie, ale nijak nie mam czasu podjechać i sprawdzić, to tylko jakieś 40km.

Trzeba sprawdzić przód, maska na zamku zbyt pojechała na dół, a to oznacza, że coś było rozbierane. Może to oszukaństwo zdjęcia, ale listwa lewych tylnych drzwi jakaś nabrzmiała. Z tym opisem, że niby nie ma korozji bo ciągle myty, to nie do końca tak dobrze, bo ogniska w tym przypadku nie będą widoczne z zewnątrz, a od wnętrz podzespołów. Rocznik 98, a nic nie napisał, że tylne błotniki robione, przecież to wada tamtych roczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z wycieczki, której celem było obejrzenie auta. Nie jestem mechanikiem, ale ogólne wrażenie pozytywne. Silnik czysty, zimny odpalił od razu, równo chodzi. Nadkola były pewnie kiedyś robione bo nie ma na nich rdzy. Podwozie całe, ładnie zabezpieczone tak jak progi. Z minusów to kolor który nie spodobał się mojej żonie ( chce czerwony :/), w przednich prawych drzwiach prawdopodobnie siłownik do wymiany bo z centralki zamykają się, ale nie zawsze otwierają, klimatyzacja do nabicia oraz brak tylnej półki. Niestety nie mogłem dogadać się do ceny, myślałem że dużo więcej wywalczę. Szukam czegoś tańszego. Jeżeli macie jakieś ciekawe oferty w okolicach Warszawy to proszę o podesłanie.

Edytowane przez bocik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem dogadać się do ceny, myślałem że dużo więcej wywalczę. Szukam czegoś tańszego

 

im tańsze to gorsze,chyba że z zagranicy albo rok 96.ja za sfojego dałem 4.900 ale reszta kosztów+gaz i zrobiło sie 7000 acz kolwiek z mojego rocznika 98 to na niemieckich stały właśnie po 6.500 Ma kobitka na sprzedanie z 98 2.0+gaz wsjo działa ale za 7500 bo poprostu jest ponoć zadbane i z salonu w polsce.

Edytowane przez marvid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!