Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Podsumowanie informacji o diagnostyce


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zawitałem na forum szukając informacji o tym, jak podłączyć samochód do komputera i sprawdzić wskazania czujników i ewentualne błędy. Oczekiwałem, wzorem for o innej tematyce, jakiegoś tematu wstępnego, zawierającego wyjaśnienie podstawowych kwestii i pojęć, tzn. jakie są interferjsy, jakie programy, co dla kogo i na co zwrócić uwagę. Taki temat powinien być przyklejony, aby zawsze był łatwo dostępny. Pytanie do moderatorów: czy ktoś myślał o takiej inicjatywie i czy są szanse na jej zrealizowanie? Może któryś z "obcykanych" użytkowników mógłby skrobnąć kilka akapitów tak, aby początkujący mieli jakiś punkt zaczepienia (koniec końców, więcej dowiedziałem się od znajomych i opisów aukcji na Allegro niż z tego forum).

 

Nie traktujcie tego jako jakiegoś malkontenctwa. Chodzi tylko o poprawę dostępności informacji, które pewnie na forum są, ale w dziesiątkach tematów.

 

Pozdrawiam,

Krzemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do moderatorów

A dlaczego do moderatorów? Wiesz my i tak mamy dużo pracy na forum, czasmi też skrobniemy jakiś manual. Powinieneś to raczej skierować do ogółu forum.

czy ktoś myślał o takiej inicjatywie

Jak narazie jesteś pierwszy :D

czy są szanse na jej zrealizowanie

Szanse zawsze są, gorzej z chęciami, żeby to zrobić

Może któryś z "obcykanych" użytkowników mógłby skrobnąć kilka akapitów

No cóż...

Trudno kogoś do czegoś takiego zmusić.

 

Pomysł jest bardzo dobry, tylko potrzeba kogoś kto by się tym zajął i co nieco napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!