Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie zmieniaj opon na zimowe ??


K1LL3R

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodze się, że Polacy to lenie jeśli chodzi o wymiane opon. Zauważylem, że na forum dużo osób już zmienilo oponki.Tam gdzie ja bylem zmieniać byla kolejka.

 

A co sądze o tym artykule w sumie dobry ale najlepsze jest to zdanie, które powinno być dla nas przestrogą.

 

"Pamiętajmy więc, że nie wystarczy jedynie założyć zimówki. Przede wszystkim trzeba dostosować swój styl jazdy do warunków panujących na drodze."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy to są lenie :-) ja własnie z lenistwa juz zmienilem opony bo jak spadnie pierwszy snieg kolejki beda takie ze bedzie trzeba czekac i czekac na swoja kolej :P

A kolejki sie wlasnie zaczely bo w niektorych czesciach polski juz snieg spadl :P

Cytat jak najbardziej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już zimówki. Jazda na letnich gumach zimą jest jak wyprzedzanie na zakrętach z podwójną ciągłą. Czasami się nawet niektórym "kierowcom" udaje :-/ . A blacharze i grabarze z czegoś muszą żyć. Szkoda tylko że sprawcy ewentualnej kolizji mają w d... tych z innych pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupilem fajne alu i chce sie jeszcze nacieszyc. Poza tym w Krk jeszcze nie ma sniegu, a po mokrej nawierzchni bardzo zle mi sie jezdzi na zimowkach.

Mysle, ze wczesniej niz w polowie listopada nie bede sobie zimowkami glowy zawracal. Bo nawet jak spadnie snieg, to podejzewam, ze nie utrzyma sie zbyt dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swojego nowego autka będę kupował 4 nowe jak zwykle skorzystam z oferty zaprzyjaźnionego sklepu :-P a będą to firestony bądź też sava zależy ile mi dziengów zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Adam68 ja mam opony na powietrze, ty na wode, no prosze :-P :-)

 

Ja juz zmienilem opony na zimowe (Frigo 2), po prostu kolejki sie robily trzeba bylo sie spieszyc, a jak jeszcze u nas na wsiam w Gliwicach sypnal sniego to koleje byly kilkunastoosobowe. Ludzie to panikarze :-) I tak trzymac! :P

 

PS: ile u was kosztuje przekladka, u mnie w Gliwicach 11,- za kolo. Wymiana 4ch kol z felgami 30,-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!