Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy megane I warte uwagi.


bezczel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tym modelu niż z gazetek i różnych stron z opiniami. Zastanawiam się czy to aby będzie odpowiedni samochód dla mnie. Mam 19 lat i będzie to mój drugi samochód (wcześniej golf III 1.6 +lpg). Rozglądałem się za wieloma markami typu honda, bmw, opel. Ale zaciekawiła mnie stylistyka auta i atrakcyjność cenowa. Jednak krąży dużo opinie na temat "francuzów" jako, że wiecznie są jakieś usterki i nie wiem czy to dobry pomysł na zakup tego modelu, który ma mi służyć na dojazd do szkoły, czasem jakiś wypad. Proszę o jakieś opinie czy części są drogie, jaki silnik polecacie, jaki jest najmniej awaryjny, jak blacha stoi czy lubi gnić, zawieszenie, silnik. Oczywiście chodzi mi o model po lifcie. I w jakim przedziale cenowy patrzeć na te auto jakieś takie minimum :D z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli kupujesz kilku czy kilkunastoletnie auto to marką nie warto aż tak bardzo się kierować. Wybierz co Ci się podoba i kup egzemplarz w dobrym stanie. Warto zapłacić trochę więcej przy kupnie niż potem co chwila dokładać. Meganki sprawują się tak samo jak Golfy, tyle że wśród Renault łatwiej o dobry egzemplarz i lepiej wyposażony. Dobrze sprawuje się silnik 1.6. 16V i jeżeli jesteś wstanie zrezygnować z drugiej pary drzwi to zdecydowanie Coupe. Zwykła Megane jest trochę tatusiowa, Coupe ponadczasowe. Ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje ... Rdza raczej Meganek nie bierze, miały one 12-letnią gwarancję na perforację nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!