Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chorzów - Reprezentacja


maly1984

Rekomendowane odpowiedzi

ilu z nas łączy pasje: megane i piłka nożna? piszcie chłopaki i dziewczyny kto jedzie 17.11 do Chorzowa, aby zedrzeć gardło w dopingu dla [glow=white:b10bb25a8e]BIAŁO[/glow:b10bb25a8e] - [glow=red:b10bb25a8e]CZERWONYCH[/glow:b10bb25a8e]

ja osobiście pierwszy raz na reprezentacje, ale na meczach mojego klubu dość regularnie :-)

pozdrawiam wszystkich fanów piłki kopanej

ps. przepraszam władnych forum za użycie czerwonego ale jakoś tak mi pasował i nie mogłem się powstrzymać mam nadzieję że będzie to wyjątek od zasady i nie spotkają mnie nie miłe konsekwencje mojej wizji kolorowych napisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej, nie inaczej :-)

 

niestety wlasnie bylem tydzien prawie na warsztatach filmowych daleko hen hen wiec sporo zarwalem ze szkoly a matura, te sprawy no i brak kasy wiec nie jade.

wygrac musimy a pileczke lubie :-) Reprezentacja, Legia troche zagranicznej i Pro Evo Soccer :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chorzowie bywałem, pierwszy raz na Polska - Anglia chyba w 1993 roku 1:1 i wielkie burdy na trybunach, teraz nie jadę bo pracuje, żeby spłacić zakup nowego autka :=).

Maly1984 a na naszej ligowej kopanej bywam często nawet raz po raz wybieram się na wyjazdy a w zeszłym roku zawitałem w Twojej okolicy na meczu Górnik Ł - Lech Poznań :=)

 

Wynik z Belgami to wymeczone 2:1 albo 1:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czapeczka (a raczej kapelusik) czeka :) szal muszę zakupić :) a co do koszulki to się wacham bo musiałbym ze 2 numery większą kupić coby na kurtkę weszła :)

 

[ Dodano: 2007-11-20, 23:46 ]

no i Euro jest nasze :) co do meczu to warto byo jechać, atmosfera super, mecz zainteresowani widzieli, brakowało mi jedynie człowieka , który poprowadziłby doping, bo nawet sektor nie dopingował jednolicie, nie mówiąc nic o całym stadionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!