Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomóżcie mi z "obcym"!!!


franz998

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne,ale w duzym miescie jakim jest Wieden jest tego masa.To sa kuny i lasice,one maja pociag do kabli,przegryzie Ci i potrafi sie jeszcze bydle zesrac pod maska-jak to smierdzi pozniej :) .Sa specjalne zapachy na te gryzonie i tak jak wyzej,urzadzenia podlaczane pod akumulator,wydajace specjalne dzwieki.O oslonie pod silnik zapomnij,zadna przeszkoda,te bydle potrafi wejsc wszedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z instrukcji obsługi urządzenia ultradzwiękowego:

"Jeżeli kuna zdążyła już odwiedzić Wasz samochód i pozostawiła tam swe „znaki zapachowe”, konieczne jest mycie silnika. Należy również bezwzględnie zmyć przy pomocy środków czyszczących nawierzchnię pod samochodem w celu usunięcia tych oznaczeń rewiru!"

 

Tak więc na zmywamy podłogę w garażu lub zmieniamy miejsce na parkingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały OT a propos zwierzaków pod maską:

kumpel ma Leganzę, ojciec pozyczyl od niego na polowanie - wiadomo, upolowali, popili sie, robili se zarty. Jego ojciec wrocil, oddal mu samochod. Kumpel jedzie sobie Marymoncką i nagle zaczyna mu dymic spod machy i smierdziec... zatrzymal sie, otwierza a tam... bażant :) moge zamiescic zdjecia, gdzies mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie kuna....... ostatnio widzialem kune i musze powiedziec ze jej rozmiary wykluczaja wejscie w komore silnika..... byla duuuuzo wieksza od kota..

swoja droga widzialem juz 3 kuny w samym centrum Wawy....na tylach UW...

 

ostatnio moj kumpel kupowal seja do KJS-ow.auta nie bylo uzywane od okolo tygodnia... otwiera maske i czuje smrod.widz jakas narosl a tam :shock: szczur :shock: ...... dla mnie odpowiedz jest oczywista co zaszkodzilo Twoim przewodom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HR szczur raz na szczesliwicach mojemu dziadkowi 'odgryzł' nie pamietam co bo bylem malutki (dziadek mial jeszcze Tico :) ) ale mysle ze cos od zasilania bo w ogole nie krecilo auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Human Resources:

 

Gdybys Ty widzial gdzie kuna potrafi wejsc!!!Starczy jak tylko leb wsadzi,a uwierz mi,ze potrafi go swietnie wcisnac,reszta ciala tez sie zmiesci(widzialem na Animals Planet?kuny gryza kable,mi pociachala peugeota 406,przyjechala Ausriacka pomoc drogowa,koles obejrzal kable i stwierdil-KUNA.Mowil mi,ze maja takich przypadkow kilka dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kuna potrafi wleźć wszędzie.

Kiedyś, jak teściowa miała kury taka jedna franca wlazła do kurnika. Szczelina w drzwiach miała z 5 na 10 cm. Zagryzła chyba 5 czy 6 kuraków. Martwe kury zostały w kurniku bo nie mogła ich wyciągnąć przez tę dziurę. Jedna kura została w dziurze ale bez łba, bo nim zaopiekowała się kuna.

Kuna spokojnie wejdzie pod maskę każdego samochodu, wystarczy, że jest otwór przez który przejdzie łeb reszta to nie problem.

 

Jak jeżdżę do teściów to cały czas mam łapki podbijane na kolektorze i obudowie filtra.

Jak narazie to nie pocięły przewodów. Niestety zainteresowały się wygłuszeniem maski.:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,

 

 

co do wygłuszenia to pierwsze "poszło"ale na ściance silnika,pozniej kable...

 

Wolę wydać te 70-80 zł na odstraszacz i nie martwić się co następnym razem zostanie zniszczone,więc temat w sumie zamknięty jest ;-) i mam nadzieję,że innym też sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!