Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie macie skrzynie w 1.6 90KM?


suchy08021990

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc jak bedziecie mieli okazje zajrzeć pod maskę był bym wdzięczny;)

A co Ci to da? Przecież nikt Ci nie wymontuje skrzyni ze swojego auta.

Przecież wiesz jakiej skrzyni szukać. Rozpiska skrzyń jest w Sam Naprawiam wyd. I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci to da? Przecież nikt Ci nie wymontuje skrzyni ze swojego auta.

 

PRZECIEŻ chodzi mi tylko o numery skrzyni...rozpiska....niewiem jakim cudem-może zwyczajnie tępy jestem i rozpiski nie rozumuje-swojej tam nie znalazłem...no ale skoro to taki wielki problem (a być może pomocna rzecz dla kogoś w przyszłości) poszukam pomocy gdzie indziej.THX;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko za taką jaką mam musze dać 400 a za jb1164 dam jakieś 160 z dojazdem i ciekawi mnie czy te skrzynie są wymienne;) auto mam z 97 silnik k7m 702 90KM-jest klima o ile to istotne i abs.....JB1... ich jest mnóstwo tylko czy są zamienne;/ wiem że może być lipa z napędem licznika-tzn tyle zdążyłem wyczytać pomijającv przełożenia

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Tak ciężko zbudować normalne zdania :) Trochę szacunku dla czytających :) :P -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh i weź wykombinuj co do czego;/ chyba pomaluje ten samochód-nie nie musze jest zielony i do rzeki:P A tak całkiem poważnie czytałem poradnik jakiejś dużej firmy-wg nich ma sie zgadzać pojemnośc silnika miejsce rozrusznika czujnik prędkości rodzaj wysprzeglania(linka, hydrauliczne)rodzaj misy olejowej silnika łapa mocująca rodzaj wybieraka(góra dół) i według zdjęć z allegro ta jb 1164 pasuje 5 przez 10 bo troszeczkę się różnią w okolicy tego wałka głównego w skrzyni i niegdzie nie mogę sie na 100% upewnic;/

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Tak ciężko zbudować normalne zdania :)

Trochę szacunku dla czytających. :) -Prezes

 

Dodano: 13 lut 2013 - 21:10

Panie Prezes piszę po polsku raczej logicznie i zrozumiale z całym szacunkiem dla czytających;)

 

 

Decyzja zapadła;) W sobotę jadę po skrzynie JB1164-jeżeli nie będzie pasować obudowa itd. przerzucę sam dyfer (według mechanika pasuje na milion procent) do mojej JB1198.

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!