Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zima kontratakiren!!! :)


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu, odnośnie podatku - siła w Nas! Razem możemy wawe tak zakorkować, że święty mikołaj i Gronkiewicz-Waltz nie pomoże.

 

Co do zimy, właśnie teraz w nocy, zerkam przez okno na moją dzielnicę. Muszę stwierdzić, że piaskarka/solniczka przejechała 2 razy. Śniegu mi na auto nawiało trochę, z 5 cm. Tak na wzrok oceniam..

Oby szybko topniało. Dziękować tylko, że to nie zeszłoroczna zima. Mimo wszystko, mogłoby to wyglądać dużo sprawniej, w końcu właśnie tak 'ogromnej' zimy nie ma.

 

Niby piasku i soli dużo, a sypać nie sypią. Skąpiradła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o tych lusterkach to nie pomyślałem

 

O widzę, że muszę to OPATENTOWAĆ ;-) :mrgreen: Powiem uczciwie, że zostały na swoim miejscu jak tak wiało :!:

 

a tak prywatnie prezes piękny kolorek

 

Dzięki :)

Wiem - sam szukałem (akurat znajomy sprzedawał) choć zielony metalik czy niebieski też mi się podobają. Choć jeśli chodzi o "megi" to urzekło mnie coś innego.

 

zapewne przód tego autka....

a tak się zapytam to okolice wrocławia z której strony??? bo często jeżdżę w te rejony i może się mijamy na trasie nie wiedząc o tym hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestes tajemniczy

 

Wiesz nigdy nie wiadomo z kim się rozmawia ;-)

 

ja pochodzę z Brzegu

 

To powinieneś wiedzieć gdzie robili ciężarówki, słynne w swoim czasie na cały świat,

w naszej okolicy to tam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak, ciekawi mnie, jak się takim cudem jeździ. Siedziałem w nim parę razy, ale w życiu nie w trakcie jazdy.

 

Co do pogody. Gliwice zajechane śniegiem. Dk88 o 23 wyglądała jak.. śnieżna polana. Pługi nie jeżdżą, warstwa śniegu na ulicy od 2 do 10cm, o poboczu nie wspominając.

Tia.. Piękna zima tej wiosny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co jeździ się jak maluchem tylko jest trochę szerszy ale ta moc (bez naczepy) potrafi wiele ja mam tę starszą wersję i trochę się buja kabina ale to kwestia przyzwyczajenia....

 

 

w każdym bądź razie spod świateł nie masz szans.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dabrowie dalej sypie, drogi biale, warstwa sniegu, a pod nia lod (zwlaszcza na osiedlowych). Trzeba uwazac z recznym bo mozna sie przejechac.

 

A co do ciezarowek, to nigdy nie prowadzilem, ale widzialem jak ruszaja spod swiatel (oczywiscie bez naczepy) i trzeba miec naprawde niezla fure zeby im dac rade :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łódź na obecna godzine 0.8 w plusie. drogi osiedlowe bialo-bure, glowniejsze czarne z dodatkiem wody i brei posniegowej. wszedzie indziej (parkingi ect) sniegu kupa, na razie lezy, niby topnieje, ale ciagle sypie. nie powinno juz spasc nizej, wiec moze do poludnia bedziemy mieli plywajace miasto jak na lodz przystalo. snieg stopnieje, skonczy sie walka z leniami o miejsca parkingowe, do nastepnego opadu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!