Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

znikające kilometry !!


cyberhuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kochani.Przejrzałem niby forum ale nie napotkalem się na taki problemik.Otóż przy rozruchu zimnego podkreślam zimengo silnika po nocy i przy minusowej temperaturze licznik kilometrów dziennych się kasuje na zero :)Moja renia to 2,0 v8 115 km .POzdrawiam jakby komuś tak sięrobiło i znał antidotum na to to czekam .Pozdro dla wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani z odpalaniem jak narazie nie miałem problemu nawet przy lekko minusowej temperaturze (do -5) chociaz fakt wydaje mi się że ma ciężko już jakby go trzymały tulejki albo co ale to niemożliwe bo zachowanie ma takie miesjce tylko podczas mrozu także rozrusznik odpada.KOchani nie chce robić problemu poprostu myślalem że ktoś to juz przerabiał a ja renie mam od niedawna także uczę się :mrgreen: Pozdrawiam wszystkich fanów i uzytkowników- renia scenic to naprawde fajny samochód.

 

[ Dodano: 2007-12-29, 14:12 ]

KOochani! To jednak byłą wina alkumulatora.Jak się okazało to oryginalny aku - ma 10 lat tyle co moja Renia i był suchutki jak pieprz.Nawiasem długowieczny :-D.(Mam lanosa od nowości i aku oryginalny wytrzymał 3 ,5 roku :mrgreen: )PO dolaniu wody i naładowaniu wszystko narazie ok.ALe wracając do merotorycznej sprawy kontrolki mi nie przygasały nie mówiąc o rzażeniu tylko radio no i kilometry znikały- widocznie Renia ma zabezpieczenie przed całkowitym rozładowaniem na potrzeby centralnego itp.I to by było tyle pozdrawaim wszystkich jak będą takie objawy to na 100 % aku.Może się komuś przyda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!