Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane 1.9 disel 2001 glosna praca silnika


mariuszprzeworski

Rekomendowane odpowiedzi

witam

<><><><><><><><><><><><>

Podczas jazdy serwal mi sie pasek klinowy i po zaloozeniu grugiego silnik zaczol pracowac glosniej i tu jest pytanie dlaczego jeden mechanik mi powiedzial ze mugl mi sie przestawic rozrzad ale wszystki znaki na pasku sie zgadzajom i ten mi powiedzial ze mogl sie pasek rozciagnac delikatnie i o pol zabka i dlatego glosniej chodzi drugi mi powiedzial ze nie moze sie przestawic o pol zabka i uszi to byc cos innego tyle ze nikt nie dlaczego moze napinacz i tak nie jezdze samochodem bo sie boje ze mi silnik rozwali i nie bardzo wiem co robic moze ktos ma jakis pomysl co robic

<><><><><><><><><><><><>

pozdrawiam

<><><><><><><><><><><><>

mariusz

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi

5.9 - Enter

Proszę to poprawić bo tego się nie da czytać a co dopiero zrozumieć Tomik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko chcialem sie doradzic i nie moge znalesc odpowiedzi a co do bykow to niektuzy poprostu tak piszom majom tzw dysleksje to nie nasza wina

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki, 5.7 - logika wypowiedzi

To sobie zainstaluj autoamtyczne sprawdzanie pisowni i czytaj co piszesz.

Dysleksja, dyslekcją ale ze słownika ortograficznego należy korzystać.

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a może wysiadł Ci napinacz paska, ja tak miałem w starej lagunie po wymianie paska musiałem wymieniać napinacz i nie radze oszczędzać na nim bo tani długo nie wytrzyma.

Jego stan widać "na oko" na wolnych obrotach wpada mocno w drgania, a jak lekko doda się gazu to normalnie pracuje.

Edytowane przez prot1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!