Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Specjalnie oznakowanie tematów w których się napisało


Gość sobka01

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witajcie!

 

Przeglądając NOWĄ ZAWARTOŚĆ FORUM fajnie byłoby widzieć w którym temacie napisało się jakąś odpowiedź. Może jakiś mały znaczek obok tematu? Na przykład w ten sposób: thumb_hosting_zdjec_1381223145__nowy_post.jpg

Co Wy na to? Jest to możliwe do zrealizowania?

 

Pozdrawiam,

Adam

Edytowane przez sobka01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest takie coś od zawsze:

thumb_hosting_zdjec_1381223604__przechwytywanie.jpg

Tu 3 tematy z mojej listy nowych i ostatni jest tym, w którym pisałem....

Oznaczenie to ta mała karteczka przyklejona do koperty.

Sam kolor odmienny od 2 pierwszych, oznacza temat popularny, tzw. gorący,

A ustawiony jest na 3 miejscu, bo to jest regulowane przez czas napisania nowych postów w tych 2 innych tematach, były później, więc są wyżej, według zasady najświeższy na początku.

Czasami są na tej liście także tematy już przeczytane, te mają oznaczniki wyblakłe, jakby półprzezroczyste, a pojawiają się wówczas, gdy przykładowo ktoś z piszących swój post edytował w celu poprawy lub dopisania czegoś.

A wygląda to tak:

thumb_hosting_zdjec_1381224120__przechwytywanie.jpg

2 temat

Edytowane przez gojgien
  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą przydało by się małe FAQ, z przyciskiem na górnym pasku, a w nim legenda co dana ikonka oznacza. Na stronie głównej są jeszcze inne typy, których znaczenia się domyślam ale nie jestem ich pewien. (nawet na stronie IPB takiego opisu nie widzę) Zresztą te akurat mało mnie obchodzą, bo i tak zawsze listę nowych przeglądam, na główną wracam tylko do Shoutboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gojgien, takie coś masz na myśli: http://megane.com.pl/index.php?app=core&module=help&do=01&HID=38

Chyba wszystko jest tam wyjaśnione, co dana etykieta/ikona oznacza. Jest to opisane w tematach pomocy, do których można się dostać klikając to: thumb_hosting_zdjec_1381249465__pomoc.jpg

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!