Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uwaga na czarne Megi w lusterku :)


kataryniarz

Rekomendowane odpowiedzi

no i tak jak mówiłem :roll: :-/ porozbija to barachło samochody nim zdążą na siebie zarobic. Tak to jest jak "gruby pan komendant z wąsem" przesiądzie sie z poloneza do RS-ki....żal d...ściska.... :evil:

tutaj tez artykuł + film;

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Mercedes-zde...;pg=1#shrtctgal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten film rzeczywiście jest nagraniem z jazdy tego rozbitka to Human Resources mocno przesadzasz - ewidentna wina mercedesa i nie świadczy to o braku umiejętności kierowców w policji.

 

BTW, jechałem ze 2 miesiące temu Meganką II 1.6 na sygnale (trasa nr 7 w okolicach Grójca), zakorkowane w jedną i gęsty ruch w drugą, naprawdę byłem pełen podziwu dla umiejętności kierowcy (młody gość) i wspomagającego go przełożonego (40-50), który podpowiadał jak jechać. Chwilami mocno się bałem ale nie była to jakaś brawura tylko sprawne przemieszczanie. Dla ciekawskich dodam, że gość wpychając się zarysował mi bok po czym chciał mnie przejechać i zwiał - jechałem z policjantami obejrzeć miejsce zdarzenia. Gościa dorwałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze na ten film, na 65km/h to nie wygląda(popatrzcie na słupy). Rozbicie samochodu też wydaje mi się za poważne. Tak wygląda rozbita megane ze ścianą. tutaj uderzenie w bok więc samochody mocno traciły energię na ruchu. kojarzycie odcinek TopGear jak dostali meganke i koleś wsiadł i walnął w bok samochodu przy właśnie takiej samej prędkości, auto było nieporównywalnie mniej rozbite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l_ukasz - a tak Megana rozwalona z 64km/h- bo przy takiej prędkości robi się testy Euro NCAP.

 

http://youtube.com/watch?v=zLThtFYdcMo&feature=related

 

a tu jeszcze jeden fajny filmik:

 

swoja drogą to zauważyć kogucika za szybą, szczególnie jak słońce odbija się od szyby jest naprawdę niełatwe, a już o sygnałach dźwiękowych nie mówię... Nie raz zdarzyło mi się że przejeżdżał taki właśnie "Cywil" na sygnale - o ile to można sygnałem nazwać- chyba klakson już głosniej chodzi...

Wszystkie te "cywilne" samochody policyjne powinny być wyposażone w jakieś porządne sygnały dźwiekowe dające po uszach i stroboskopowe koguty- wtedy byłoby i widać i słychać...

albo jak w Strażniku Teksasu - w lampach powinni mieć stroboskopy :P:):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchutki, nie przeczytałeś dokładnie posta.

Tak wygląda rozbita megane ze ścianą. tutaj uderzenie w bok więc samochody mocno traciły energię na ruchu.

przy takich dzwonach dużo energii idzie na ruch pojazdów, no ale mniejsza z tym, nieistotne. Dziwny sposób na udostępnienie filmów w przyspieszeniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja własnie wróciłem znad jeziora i zgadnijcie za co mnie złapali(oczywiście czarna meganka z nidzicy) Zatrzymali mnie za utrudnianie ruchu bo jechałem 76 kmh a koles toyota wyprzedzał mnie po prawej stronie.Wiec pytam dlaczego mnie zatrzymali skoro to ten koles z toyoty powinien dostac mandat a Policjant mnie pyta z jakiej toyoty.Wiec mówie mu zeby cofnął taśme , co sie okazało idealnie widac tego kolesia na rejestratorze a policjant do mnie ze go nie zauważył.Nieźle co??To on do mnie o predkość ze za wolno a ja mówie ze zdażyłem ruszyć z nidzicy bo to było przy tym zjezdzie od razu a poza tym kolesie wyprzedzali ich i jechali ponad 120 a oni mnie zatrzymuja.Wiec sie pokłóciłem i wyszło na to ze sami nie wiedzieli o co im chodziło i mnie puścili.To sa jaja dopiero co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!