Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uwaga na czarne Megi w lusterku :)


kataryniarz

Rekomendowane odpowiedzi

ale w sedanie
w kombii tez jest, 1,9 dci
Łatwo się pokapować jak jadą za tobą, bo w lusterku widać dwóch buraków w białych koszulach i krawatach :(
w Wawie sie maskuja, maja specjalne czarne kamizelki w vectrze i mondeo żeby im oczojeb..ch mundurów nie było widac a podczas kontroli je zdejmuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to kamuflarze [cenzura] heheheh :( no ale trzeba sie strzec :) szczerze to bez CB radia to nie ruszajmy w ttrase :) dzieki niemu ostatnio na trasie do radomia z warszawy VECTRA CZARNA WERSJA C ...o numerach rejestracyjnych WGM a dalej nie pamietam scigala walsnie francuzika hehehe :) dobrze ze mi powiedzieli przez CB bo bym na zakazie i ja poplynol hehehe :)

pozdrawiam :)

[wyrażaj się normalnie- bronius]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja miałem "przyjemność" bycia zatrzymanym przez Octavie z wideorejestratorem - smerf stwierdził, że mam zacząć grać w totka bo na kamerze dali rade nagrac tylko jak wyprzedzam na podwójnej ciągłej - prędkości nie zmierzyli bo nie mogli mi na ogonie usiąść bo za duży ruch był :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octavia 2.0T 200KM. Capnęli mnie w okolicach Chojnic jak wracałem z Gdańska do Poznania.

 

JacekP - nie jechałem przesadnie szybko (tzw. kamikaze) tylko po prostu przez to że był duży ruch nie mogli mnie dogonic :?: wiec czego mam sie wstydzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś czego ("(...) jak wyprzedzam na podwójnej ciągłej (...) "). Poza tym - racja - nie widziałem sytuacji, może się za bardzo czepiam. Ale Twój podpis nie sugeruje rozsądnej jazdy.

 

A to są takie mocne Octavie? Chyba Octavia II prawda? Ciekawe czy dała by radę Megi II RS :?:

 

No i daj znać jaki kolor, blachy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podwójna ciągła kończyła się za jakies 10-15 metrów i po niej była dłuuuuga prosta :?: podpis to może sugerowac ale nie jestem kierowcą z gatunku samobójców :?:

 

To była Octavia I w jasno-niebieskim metaliku z ogromną anteną CB na bagażniku (strasznie charakterystyczna). Blach niestety nie pamiętam bo to było jakiś czas temu. A silnik miała specjalnie montowany na potrzeby policji - podobno nieseryjny z tego co mi powiedzieli :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!