Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nie gaśnie po przekręceniu kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj jechalem sobie normalnie nagle poczulem jakas róznice w pracy silnika (może mi sie wydawało) zajeżdzam na parking, przekręcam kluczyk a tu silnik dalej chodzi (wszystko pogasło obrotomierz itp.) wrzucilem bieg puscilem sprzegło zgasło. Teraz jest juz cały czas tak samo. Czy ktoś miał podobny problem ? Co to może byc ?

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

 

bTW. szukałem na forum ale jak wpisalem "nie gaśnie" to znajdowaltematy w których ludziom auto gąśnie a mi nie gaśnie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - ja tego nie widze, mam wyłączone podpisy bo mnie strasznie denerwuje czytanie mojego nicka :?:

Jeżeli to dieselek to wygląda to jak uszkodzony elektozawór - jak zapytasz w sklepie to będą wiedzieli o co chodzi, dużo nie kosztuje - przerabiałem to w fieście, po pewnym czasie można sie przyzwyczaić do gaszenia go na biegu, ale wymiana zajmuje 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za naprawde szybka odpowiedz :?:

 

Patrząc na to co sie dzieje ( gasną wszystkie kontrosli, swiatla, obrotomierz spada na zero, ciemnosc) wydaje mi sie ze ze stacyjką jest wszystko ok, wiec może to faktycznie ten elektrozawór (mam turbo disla ), jutro podjade do sklepu i sie popytam.

 

Dzieki, pozdrawiam :?:

 

[ Dodano: 2008-01-11, 17:11 ]

Witam ponownie, umowilem sie w warsztacie na wtorek, wiec wtedy bedzie wiadomo (mam nadzieje) co to.

 

Odnosnie tej awarii, napisalem na poczatku ze poczulem roznice w pracy silnika (tuz przed tym jak samochód przestał gasnąc) otóż dzisiaj jezdzilem i zauwazylem następujące niepokojące objawy:

 

- naciskam gaz a silnik reaguje dopiero od polowy , zawsze bylo to plynne

- podczas jazdy czuje jakbym tracil moc, trzymam pedal w jednej pozycji a samochod zaczyna zwalniac

 

 

Czy coś wam to mówi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!