Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zmieniarka do renault scenic


Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc jak bym miał kupować zmieniarkę to wolałbym kupić radio np Pioneer DEH-4000UB ma wyjścia na USB i czyta mp3.

 

Oryginalne radio bym zachował gdyż w razie sprzedaży nie którzy wolą kupić auto z oryginalnym radiem ( nie mam pojęcia dlaczego ale tak jest)

 

Co do zmieniarki to kabel i musisz wybrać czy wolisz mieć pod ręką np. w schowku lub w bagażniku. Montaż nie przysparza zbyt dużych kłopotów, oczywiście najpierw sprawdź czy do swojego radia możesz podpiąć zmieniarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie którzy wolą kupić auto z oryginalnym radiem ( nie mam pojęcia dlaczego ale tak jest)

 

To ja Ci odpowiem, bo sam do tych ludzi należę ( i mam u siebie oryginalne radio na kasetę )

1. Radio jest stylistycznie lepiej zestrojone z kokpitem ( w Scenicu szczególnie )

2. Wyświetlacz, który jest na górze nie świeci pusty

3 i najważnejsze: Radio jest nieatrakcyjne dla złodziei - gówniarstwa, przy okazji ja nie muszę pamiętać o zdejmowaniu panelu.

 

PS. Kwestię sterowania przy kierownicy pominąłem, bo to jest dostępne też dla niefabrycznych sprzętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

 

Odgrzewam temat bo szukam zmieniarki działającej z oryginalnym radiem philips w scenicu 98r (ma sterowanie zmieniarką).

W tym temacie jest napisane że pasuje praktycznie każda, ale w innym znalazłem że musi być dedykowana i najlepiej też philipsa, może ktoś ma zamontowaną taką zmieniarkę do oryginalnego radia i rozwieje moje wątpliwości żeby nie kupować w ciemno ?

Dodam że zmieniarkę chciałbym umieścić w tej kieszeni pod siedzeniem kierowcy.

 

z góry dziękuję za wszelkie info w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W swoim scenicu z 97r. posiadam orginalne radio scenica z obsługą zmieniarki.

Do tej pory miałem podłączoną zmieniarke philipsa DC-022. Orginalne płyty czytała bez problemu, gorzej z nagrywanymi - nieraz potrzebowała minuty żeby załapać i zacząć grac. W związku z tym kupiłem nowszy model zmianiarki Philips RC-026 - sprzedajacy zapewniał mnie że czyta również płyty nagrywane, nawet cd-rw. Podłączyłem ta zmieniarkę i jakie było moje zdziwienie gdy okazało sie że ona czyta tylko płyty orginalne (nagrywanych wogóle nie widzi). Podobno zmieniarka jest sprawna i powinno być wszystko ok.

Nie wiem co robić, już tak sobie myślę że to może wina mojego radia, ale czy to wogóle mozliwe (z orginalnymi jest ok)?

Może ktos cos poradzi na mój probem lub zna model zmieniarki philipsa współpracującej z radiem orginalnie montowanym w scenicu z 1997r. która czyta bez problemu płyty nagrywane.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam takie o to pytanie: Koleka kupił scenica a raczej jego zona bo on jest za granica i pisało ze ma zmieniarke a ona mówi ze nie może znaleźść i ze nie ma. W jakim miejscu znajduja sie najczęsciej te zmieniarki. Auto z roku bodajze 2003 ale nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Trochę odgrzeje temat. Jak sprawdzić czy radio ma możliwość podłączenia zmieniarki? Wystarczy, że ma napis "Tuner list"? Mam Scenica II z 2003 roku. Radio oryginalne.

Zdjęcia"]Takie jak na zdjęciu

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tuner list czy update list obie mają możliwość podpięcia zmieniarki CD. Ale kwestia za ile masz możliwość takową kupić, może lepiej kupić emulator zmieniarki gdzie podepniesz sobie jakąś pamięć usb/kartą sd etc... Koszt chyba do 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!