Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Szukam wejścia do TUiR Warta, W-wa ul. Przasnyska 6B


Piok

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy jest ktoś może na forum kto ma tam jakiegoś znajomego lub członka rodziny w dziale likwidacji szkód komunikacyjnych.

Zaczynam tracić ciepliwość, bo moje dokumenty krąża od techników do techników ew do rzeczoznawcy i cały czas nie ma decyzji.. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wartą niestety tak bywa. Teściowej skasowali Peugeota 206 SW i najpierw czekała na orzeczenie miesiąc (sic!), potem nie chcieli wypłacić szkody całkowitej, bo niby samochód dał się naprawić (tyle, że w serwisie Peugeota powiedzieli że cena naprawy będzie wyższa niż wartość samochodu. Potem sprawa w sądzie i teściowa oczywiście wygrała, ale uważaj z Wartą bo to są właśnie takie wałkonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z firmami jest przeróżnie, nie tylko Warta ale i inne firmy kombinują. Tak naprawdę to wszystko zależy od ludzi, którzy tam pracują. Mój znajomy np chwalił Wartę bo w ciągu ustawowych 30 dni wywiązali się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak długo jak ciemnota panuje w kraju, konsument ma ograniczony wybór ubezpieczyciela (w krajach "zachodnich" jest 3 razy więcej firm ubezpieczajacych auta w przeliczeniu na jednego mieszkańca niz w PL) a prawo pozostawia poszkodowanych i ubiegających się o wypłatę na lodzie to nic sie nie zmieni i nie ma co drążyc tematu. Gdyby to były Niemcy to byś miał już Piok kase dawno na koncie i spokojnie mógłbys przyjechac na spot nowa albo wypukaną megi zamiast sportinga :( pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"..Tato, Tato ale czy my musimy tam wracać tu jest tak pięknie!. Tak synu musimy, to w końcu nasza ojczyzna.."

Na razie po wymianie pism w końcu moge dziś pojechać po dokumentacje i obejrzeć jak policzyli szkode całkowitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś pojechać po dokumentacje

Toż to ich psi obowiązek aby ci to przesłać poleconym. Rozumiem że masz już dość czekania :( Ja z Allianza nie dość, że miałem to na e:mailu i mogłem sobie druknąć, to na drugi dzionek przyszło poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ich procedurach maxymalnie nagietych zeby sie "prawie" zgadzalo w stosunku do ustawy taki zapis nie został zawarty i wykorzystują fakt że przy szkodzie całkowietej nie trzeba podawać szczegółowego kosztorysu naprawy. Ale że ustawa nakazuje udostepnić wiec nie maja wyjścia robią to wykorzystując kolejny kruczek - obejrzeć możesz ale kopia odpłatnie (zgodne z ustawą w kwocie nie odbiegającej od ogólnie przyjętej) z tym że u nich nie można zapłacić - odpłatność w kasie KB lub przelewem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!