Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zapytanie o megane 1,4 96


Pablo1984

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zakupić sobe megane rocznik 96 i silnikiem 1,4 chciałbym się zwrócic do uzytkowników na co mam zwrócić uwagę kupujac Taki samochód bo mam jeden na oku ale nigdy nie jezdziłem tym samochodem wiec nic o nim nie wiem.Pozdrawiam i z góry dziekuję z konstruktywne rady.Kosztuje 7,500 i ma przejechane ok130tys.Auto było nie jest sprowadzone a zakupione w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie taka jak moja. ale czy nie ma żadnej poduszki? dziwne. pamiętaj że często białe to służbowe i białe to 1tyś taniej niż za kolor. warto też o książkę sie zapytać bo firmy raczej serwisują. zdj trochę lipne ale wydaje mi sie że lewa lampa jest ciemniejsza. reszta na miejscu. ja uważam że cena jest za duża jak za takie wyposażenie i za ten silnik w tym roczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik: wymienia sie rozrzad co 90 tys. zadnych problemow.

Elektryka: pada :?: U mnie trzeba bylo "poprawic" troche immobilajzer (czujnik podczerwieni przy suficie mi szwankowa), naprawic wiazke nawiewu przy podszybiu, padlo podgrzewanie przedniej szyby (nie naprawiam mam to gdzies), padly zaroweczki podswietlenia zegarow i pare na konsoli (mozna wymienic samemu, koszt kilka zlotych). Reszta :?: u mnie.

Nadwozie : u mnie kilka sladow korozji, na nadkolach tylnych, na progach przy tylnych kolach, pewnie moja megi miala dzwona, jak megi ma dzwona to rdzewieje SZYYYYYYBKOOOOOOOOoooooooooooo.....

Układ hamulcowy: mam zwykle tarcze i klocki, bylem tydzien temu na przegladzie okresowym , przejechalem na nich ponad 16 tys, poprzedni wlasciciel jeszcze wiecej pewnie, sa naprawde OKej, u mnie jakosc hamowania zalezy tylko od nawierzchni i oponek.

Zawieszenie u mnie czuc na dupie kazdy kamien ale jezdzi sie przyjemnie, autko mi sie na zakretach przechyla a fotele nie trzymaja na boki :/

Układ wydechowy: sie go czasem wymienia jak to w autach, bo pada ale u mnie spokuj.

Przeniesienie napędu : skrzynia miala tendencje do gubienia oleju, nie wiem jak ja traktowal poprzedniwlasciciel, ja mialem zerwana poduszke na silniki i przejechalem tak ponad 15 tys. i auto zyje :?: Jedyy objaw: jedynka nie wchodzila jak autko kulało sie powiedzmy 3 km/h. Reszta OK zadnych cudow jak na 12 letnie autko.

Znaki identyfikacyjne : tabliczka znamoionowa miedzy drzwiami z lewj strony auta, numer VIN itp pod kolem zapasowym.

 

Osobiscie polecam meganki, jak autko kochasz i o nie dbasz tam CIe zawiezie albo do celu albo na cmentarz.

 

[ Dodano: 2008-01-18, 22:29 ]

PS: uzywam zwyklych filtrow filtrona, poprzedni wlasciciel tez uzywal takich i wszystko w tym temacie jest ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto raczej po lekkim przejściu poza tym za drogo jak na ten rocznik i wyposażenie. Silniczek też lepiej 1.6 pali niewiele więcej ale dynamika jest lepsza. Ja swojego kupiłem w podobnej cenie więc sie zastanów i poszukaj jeszcze. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem silniczek 1.4 musze powiedziec ze strasznie słaby dla jednej osoby jeszcze ok. ale przy wiekszej ilosci ludzi trzeba pchac, tylko ze mialem lepsze wyposazenie i kolorek grafitowy zderzaki w kolor, a co bede gadal nie podoba mi sie :?:. szukaj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Autko stoi w komisie i nic zbytnio wiecej nie idzie się dowiedzieć.

Przebieg ma ok 130tys ma centrala i alarm,wspomaganie i dodatkowo 4 zimówki.

Jeżeli chodzi o sprzęt car Audio to mam własny z poprzedniego wiec nie interesuje mnie takie coś,a poduszki powietrzne mam nadzieje że już nigdy wiecej nie będą mi potrzebne...

 

a to moze mi coś wiecej powiecie na temat tych dwóch autek

1. http://otomoto.pl/renault-megane-1-4-czarn...a-C3407188.html

2. http://allegro.pl/show_item.php?item=297287569

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 - kupowanie starszego auta z komisu ma jedną wadę - oni mają dużą wprawe w przygotowaniu go do sprzedania i duża wprawe w niemówieniu wszystkiego

Ad 2. Ładne autko, ale pierwsza rzecz która mi sie rzuca w oczy to 188kkm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1/ i znów nie znasz przeszłości auta bo komisu to nie interesuje i pisze co klient mówi.

Ad2/ czy renault samemu malował tak auta? jeżeli nie to możesz długo sie nie cieszyć takim lakierem i nie wiesz co masz pod nim. a tak wygląda nieźle. ale tam jest aukcja i to nie jest cena do zapłaty a taka może być większa. mi nie podobają sie zmiany no i jeszcze tylko 3d.

moim daniem możesz zobaczyć:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4141927 masz tam 70Km

masz większe prawdopodobieństwo że przebieg autentyczny a moim zdaniem to silnik jeszcze ma wiele przed sobą jeżeli był właściwie użytkowany. ponadto wygląda całkiem ok. zobaczymy jak oceni reszta. to moje oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!