Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Renault Megane I Kombi - sprowadzony i krajowy


mcymbal

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję kupić megankę kombi z roku 2002. Znalazłam kilka ofert. Co o tym sądzicie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3109490 To diesel sprowadzony z Włoch, pierwszy właściciel, książka serwisowa, sprzedawany w komisie. Ma 88 tys. przebiegu, ABS, el. szyby z przodu, klimatyzację, centralny zamek, autoalarm, 2 poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy, immobiliser, opony letnie, zmieniane siedzenia, bo przednie było podziurawione. Co o nim sądzicie, czy cena jest adekwatna do wyposażenia - 20,900? No i jak się sprawuje diesel w megankach. Samochód dopiero co sprowadzony, był na przeglądzie w ASO. Czy w takiej sytuacji sprawdzać go znowu w serwisie?

Drugi to krajowa meganka 1,6: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4062602

Pierwszy właściciel miał go w leasingu.

 

M.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego na pewno trzeba byłoby go sprawdzić w serwisie. Książka jest ale nie wiadomo czy prowadzona do końca i w autoryzowanym serwisie. I jeszcze jedno nigdy nie wiadomo co auto przeszło w innym kraju :-( Co do drugiej to chyba lepszy pomysł, chodź należało by ją sprawdzić a ASO. Jest krajowa więc łatwiej ustalić jej pochodzenie, też jest z książką i dobrym wyposażeniem po 1 właścicielu a silnik też w miarę oszczędny i stabilny :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że może być po przejściach. przecież nie istnieją tylko autoryzowane serwisy.

W przypadku drugiego sama nazwa leasing mnie bardzo zniechęca. Pierwszy coś mi dziwnie kierownica wygląda na tym zdj. za bardzo wytarta ale to tylko zdj więc może tak słońce tu padło. ja zainteresował bym sie bardziej pierwszym. najlepiej do serwisu i tam ocenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena to jakość sprzedawanego towaru. Faktycznie nie należy do najniższych. ciekawe co rozumieją że "przygotowane do rejestracji"

(może tablice odkręcili i dokumenty przygotowali do opłat :?: )

z tego co słyszałem bo nigdy nie sprowadzałem ani nie kupowałem sprowadzonego to:

-powinien już być przegląd

-skasowanie z rejestru za granicą

-opłata recyklingowa (utylizacyja)

-nie jestem pewien czy teraz cło

-przegląd

Jak sie pomyliłem to przepraszam :?:

Pamiętaj że każda cena nie jest ostateczna tylko nie można pokazać że na aucie zależy i szybko chce sie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy teraz cło
przecież w UE jesteśmy :?:

 

W grudniu 2007 zmieniły się przepisy i obecnie nie można już zarejestrować auta wyrejestrowanego za granicą tzn. auto do rejestracji w PL musi być dopuszczone do ruchu w kraju z którego przyjechało (trzeba mieć oryginalny dowód rejestracyjny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrna megane ma bardzo niski przebieg jak na ten rocznik......to diesel i nie chce mi sie wierzyc zeby mial przejechane 88tysiecy.....swoja droga to w/g mnie aut stoi od dluzszego czasu w komisie i chyba nie schodzi-widac ze ktos 'poczarnil' zderzaki zeby nadac autku bardziej atrakcyjna wyglad do sprzedazy, ale osiadl juz na nich kurz...inna sprawa jest akumulator/zaplon-zwroc uwage na godzine na zegarze auta przy liczniku na jednym ze zdjec. najprawdopodobniej klemy od akumulatora byly niedawno rozpinane (moze jakas naprawa wymagajaca odpiecia? ) + lewy reflektor....wydaje sie byc 'zapocony' albo niefabryczny

czerwona meg z pierwszego ogloszenia wyglada duzo lepiej-ale trzeba by troche cene utargowac. pojedz, zobacz, sprawdz auto w ASO i jak wszystko OK to targuj ze 2 tysie i bierz

 

wracajac do tematu tanich aut to mozna jeszcze poszukac aut na licytacjach po windykacji (jesli ktos nie ma serca i kupuje od komornika :-| :-? :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!