Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nasza-klasa, co myślimy o tym portalu opinie i spostrzeżenia


snap

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam 8) Kazdy popemon mnie dodaje do swoich "koleguf" a potem sie nawet nie odezwie, sam dodalem moze z 4 osoby, z tego polowe widze w pracy ! =)

 

Moim zdaniem ludzie oszaleli na punkcie zbierania znajomych, potwornie podnosi im to ich ego, nikt nie mysli o tym, ze odnowienie starej znajomosci a zebranie pokemona za +1 punkt to duza roznica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie to tak nie przekonuje. Bo w sumie dodałbym Was wszystkich i zebrałbym z 10 pokemonów ale jak wczoraj gadałem z Grześkiem (DrNO) - a byłem nawalony w 4 [CENZURA] to raczej ja pozostanę przy tej opcji że dodawać będę tych co faktycznie znam i poznałem gdzieś chociażby na zlocie w Krakowie czy też na Śląsku.

 

A może by tak- "jak stodoła po żniwach"? - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza-klasa pomaga namierzyć naiwnych
to przykre ale musze sie z Toba zgodzic w 100%.........niewspominajac juz o tym jak latwo jest komus 'ukrasc' internetowa osobowosc i wykorzystac ja np do wyludzania pieniedzy itp....

swoja droga chlopaczek - Michal P. , ktory stowrzyl nasza klase wraz z 2 kolegami ma leb do interesow. W przeciagu ok 18 miesiecy stworzyl biznes ktory jest teraz wyceniany na 20 mln zl, wchodza na poczatku z kasa ktora umozliwila mu kupno paru kompow i serwera.

W sumie nie jest to zadna nowinka, bo pomysl sciagnal z grona, albo chociazby zagranicznego facebooka, ktory operuje od paru ladnych lat, ale pokazuje jak duze mozliwosci zarobku daje internet. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

teraz zbieranie pokemonów jest w modzie :mrgreen: dla mnie to żałosne, że dodaje się do zanajomych ludzi,których np gdzies się raz widziało albo nie widziało się wcale-ale jest to kolega kolegi albo znajomy z chata bądź forum-cóz zbieranie trwa,ciekawe kto wygra konkurs :)

 

Widze, ze mania zbierania pokemonow (bo tak odbieram wysylanie tych zaproszen do setek ludzi) dotarla i do was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym ze skutków ubocznych globalizacji poza wolnym handlem, monetaryzmem, wojnami o surowce itp. jest utrata prywatności. O zgrozo ludzie odzierają się z niej świadomie :mrgreen:

Każdy działa w dobrej wierze, chce się podzielić z ludźmi swoim szczęściem - narzeczoną, psem, megankom itp. zapominając czasem, że licho nie śpi.

Naprawdę pocieszające jest to, że ludzie chcą się znać, przebywać z innymi, nawiązywać kontakty, dają odpór opiniom, że ludzie pozamykali się w domach i tylko siedzą przed komputerem. :)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!