Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl


Ramki pod tablice rejestracyjne - dopisz się do listy


Giełda


 • Posty

  • Czyli gdzieś będzie mu lepiej jak u Ciebie? W końcu zrobiłeś to dziś dla swojego autka... w sumie już nie Twojego :) Ja sie z tym nie zgadzam :) Jakoś zawsze po sprzedaży miałem (do dziś mam) lekki sentyment. Żona również. Do dziś się czasami zastanawiam czy auta, które mi sprawiały radość, były częścią mojego życia, towarzyszyły w różnych momentach i wiążą się z nimi różne wspomnienia, jeżdżą i nie sprawiają problemów obecnym właścicielom tak jak mi nie sprawiały. Zawsze z autem się żegnałem, życzyłem nowemu właścicielowi by służyło tak dobrze jak mi i to samo mowiłem do samochodu. Później trochę tęskno było, a później radość z zakupu następnego samochodu. I tak w kółko ale do dziś poprzednie auta dobrze wspominam :) Najlepiej właśnie Meganki (MI coupe i MII kombi).
  • Zobaczysz jutro :) Z doświadczenia Ci powiem, że czujniki kodują się raczej po dłuższym czasie. Ja zmieniałem koła w ubiegły piątek. Po wymianie ciśnienie było z letnich opon. Na następny dzień dłużej niż zwykle były "---" w każdym kole, a później wskoczyło ciśnienie. Inne niż miałem w oponach letnich więc to 100% pewna informacja. Zweryfikowana na kompresorze przy stacji paliw.
  • Tak jak kolega wyżej mówi. Częsty problem że przewody w przelotce między klapą a autem się przecierają.Odsuń ją, a na pewno znajdziesz winowajce.
  • Szukam kogoś kto mi odblokuje możliwość oglądania Filmów w trakcie jazdy ... megane IV / okolice Poznania 
  • Aha, czyli wszyscy wiedzą... A czy ktoś mi powie czy kierownice od laguny 2 phII bedzie pasować do mojej meganki?
×