Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nasza-klasa, co myślimy o tym portalu opinie i spostrzeżenia


snap

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie chcesz nie zamieszczasz danych osobowych,masz tyle opcji co ma być widoczne a co nie że .... Ja mam podane tylko imie ,nazwisko (bo to podstawa żeby ktos znajomy Cię znalazł,mozna nawet zablokować wyszukiwanie z przegladarki) miejscowosc i nr gg ale i te ostatnie można pominąć wiec ... wszystko zalęzy od użytkownika jakie dane zamieści ;-)

Też byłem przeciwnikiem NK i konto mam może z 2 tyg i powiem że jestem mile zaskoczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z opinią o danych osobowych (w sensie,że można je blokować bądź nie podawać),Darkom jakbyś założył konto na początku istnienia NK czyli ponad rok temu,to widziałbyś wielka różnicę jaka zaszła na serwisie-niestety teraz to jest dno,nibylandie,zbieranie pokemenów,profile zwierząt,naciąganie ludzi na kasę....większość znajomych co była od początku tak uważa...

 

Też byłem przeciwnikiem NK i konto mam może z 2 tyg i powiem że jestem mile zaskoczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to jest dno,nibylandie,zbieranie pokemenów,profile zwierząt,naciąganie ludzi na kasę.

 

też tak uważam, dlatego zrezygnowałem i niczego nie żałuję. Strona jak każda inna popularna zeszła na psy i szybko nie wybije się ponownie. Co chwilę powstają strony na wzór nk, gromadzące rzesze ludzi (nawet www.naszechoroby.pl :mrgreen: ), ludzie czym prędzej się zapisują, wrzucają zdjęcia, opisują zdjęcia innych, a na rozmowę w rzeczywistości nie ma czasu. A jednak na siedzenie na nk to mają czas.

 

P.S. Nie mam nic do nikogo kto ma tam konto, nie moja sprawa, też miałem, tylko napisałem swoje zdanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Żaden wirus nie atakuje naszej-klasy. To mrzonki ludzi, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, tylko bezmyślnie klikają w każdy link, jaki dostaną w emailu. Link w mailu to "http://nasza-klasa2.pl/..." (nie klikać) - jak ktoś nie widzi różnicy między nasza-klasa.pl a nasza-klasa2.pl to jest tylko i wyłącznie jego wina, jeśli taki link otworzył. Tylko proszę tutaj nie pisać, że nie każdy jest informatykiem, bo chyba każdy potrafi czytać i widzi, że adres jest inny niż ten, na który wchodzi normalnie używając naszej-klasy. Domena nasza-klasa2.pl nie należy do portalu nasza-klasa i nigdy nie należała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu swoje mądrości musisz prawić czy poprosty do każdej mojej wypowiedzi,się bedziesz dopierdzielał bo mam letnie opony? :oops:

 

często ludzie w pośpiechu odczytują linki czy e-maile i nie zwrocą uwagi czy tam jest 2 czy 3 czy nie ma nic! a wirus o którym mowa przychodzi do skrzynki e-mail naszej-klasy.pl, to do czego jest link to inna sprawa. Moich 3 znajomych dostało takie wiadomości wczoraj,wywalili maila od zaraz,bo rozsyłający je mają zazwyczaj 0 znajomych.Zawsze lepiej być przezornym.

 

mi niestety Heur32 i Trojan rozpierdzielił dysk w laptopie a pojawił się ona na forum motoryzacyjnym takim ja to a wpisałem tylko główny adres www a nie jakieś inne rzeczy.więc poprostu przestrzegam przed każdym syfem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam jakiś zakaz w prawieniu swoich mądrości, bo Tobie się nie podobają? Do nikogo się nie dopierdzielam, po prostu fakty stwierdzam, źle opisujesz sytuację. Wyraziłeś się jasno, że to wirus naszej-klasy, a nie jest to wirus naszej-klasy, dlatego poprawiam. Jestem zawsze cholernie dokładny i jeśli ktoś bajki prawi, szczególnie w dziedzinie, w której od dziecka się kształcę to chyba mogę go poprawić? W żadnym wypadku nie neguję tego, że ostrzegasz - to akurat się ceni i chwała Ci za to, ale jeśli ostrzegasz to rób to dokładnie, bo pisząc, że to wirus naszej-klasy opowiadasz herezje ;-) Tylko tyle.

 

:evil: Proszę stosować tą cholerną dokładność i zwracać uwagę gdzie się coś pisze. Dopiero co przeniosłem Wasze 3 post do odpowiedniego tematu a tu znów kolejny. Pierwszy źle napisany należało zgłosić Administracji a nie podejmować polemikę. :evil: - gojgien

 

Bardzo przepraszam, to się nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fenomen zjawiska "nasza-klasa". Jest on bazą danych gdzie można sie dowiedzieć dużo o kims zupełnie obcym :oops: Oczywiście jest to zawężone, ograniczone do grona znajomych ale to niczego nie zmienia żeby takim znajomym się stać :) Fenomen polega na tym że wszyscy podają o sobie dane dobrowolnie, telefony, adresy, fotki, znajomych. Ciekaw jestem czy wsyztkie te osoby podalyby dobrowolnie te wszystkie dane ankieterowi który zapukałby do ich drzwi :oops:

Jak przychodzi do nas nowy pracownik to nie musze isc go zobaczyć, wystraczy że poszukam na naszej klasie - jakie to proste :) Inna sprawa że policja też z tego korzysta, tyle że przestępcy również :)

 

Autorom gratuluje pomysłu i realizacji - chłopaki pokazali że liczy sie pomysł. Bravo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!