Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przyciemnianie szyb


jokker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Apropos: oklejał ktoś słupki w kombiaku?

a niby po co?

 

Po to by m.in uzyskać efekt wizualny przy przyciemnianiu szyb lub do przyklejenia chromowanych listew (obwódek) wokół szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna polozyc 3 warstwy i wszystko jest legalne

nie mozna nalozyc zadnej bo nie bedzie widac odblaskow w lampach :mrgreen:

pojedz z takimi lampami na przeglad :lol:

 

 

Gdzie o tym przeczytałeś?? A może sam tak zrobiłeś?? Bardzo dziwne bo jakoś nie na jednym aucie miałem to zrobione i wszędzie było widać odblaski a auta bez problemu przechodziły przeglądy. Trzeba po prostu używać porządne farby a nie jakieś spod bud na odpuście i jeszcze bardzo ważne trzeba umieć to położyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 warstwy nie zawsze oznacza to samo. „3 cienkie warstwy” i na pewno nie będzie problemów, ale widze że masz swoje zdanie i nie zmienię go choć założę się że mam rację bo miałem i mam z tym do czynienia bardzo często i zrobiłem to wiele razy w swoich autach, a nie mam informacji od sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 warstwy nie zawsze oznacza to samo. „3 cienkie warstwy” i na pewno nie będzie problemów, ale widze że masz swoje zdanie i nie zmienię go choć założę się że mam rację bo miałem i mam z tym do czynienia bardzo często i zrobiłem to wiele razy w swoich autach, a nie mam informacji od sąsiada.

 

Moje zdanie: jeśli przyciemniane lampy to tylko fabryczne - kiedyś miałem VW Polo z fabrycznymi przyciemnianymi lampami no i przezentowały się extra no i co najważniejsze świeciły!!!

 

z resztą "czarne lampy"- czytaj wlasnoręcznie przyciwemniane, charakterystyczne są dla pewych grup społecznych które nosza ortalionowy dresik, chionke zapachową wonderbauch na lusterku,z wydostającymi się z wnętrza łub, łub, etc. charakterystyczne dla nich jest też to że im starsze auto tym ma "czarniejsze" lampy... a i jeszcze charakterystyczny jest sposób trzymania kierownicy lewą ręką na pozycji 12 z charaktersytycznym przegięciem ciała w stronę środka auta.. taki niedorozwój.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię o przyciemnieniu lamp całkowicie tak jak to robią nowi posiadacze starych BMW. Jeżeli zrobisz cienkie warstwy to lampy będą trochę (w porównaniu do fanów BMW) ściemnione, a podoba mi się to zwłaszcza w czarnych autach. Chociaż w srebrnym Punto też ładnie się to prezentowało. Tylko trzeba robić to z głową żeby ładnie wyglądało a nie w stylu „wiejskiego” tuningu. No i nie można zapominać o bezpieczeństwie.

 

A jeżeli chodzi o ten link:

http://www.arch2.triger.com.pl/2_4_942130.html

To pierwszy post mnie zniechęcił do dalszego czytania ponieważ lakier z MOTIP-a można spokojnie usunąć rozpuszczalnikiem nitro. Czyli wnioskuje że był to jakiś dziwny lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilku kolesi na VW robiło, koszt wysoki ale efekt rewelacyjny, detali nie znam. Tutaj masz więcej http://www.carsolar.com.pl/?link=piecowe

 

No właśnie mam szybki, co wyglądają bardzo podobnie, ale jak mi zmierzyli na przeglądzie, to miałem chyba niecałe 30% przepuszczalności z przodu, diagnosta doszedł do wniosku, że szyba jest pomalowana czymś (niestety trochę odłazi, ale z zewnątrz nie widać). I teraz pytanie, czy ktoś wie, czym to może być pomalowane, no chyba, że to jakaś wczesna wersja piecówek. Dodam, że nie miałem serca próbować rozpuszczalnikiem, czy będzie schodzić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!