Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ja mu w gaz on stoi a prędkość rośnie


daltonnb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moją furmaną wymieniłem ostanią rzecz która mnie denerwowała czyli końcówkę drążka pojechałem się przejchać czy mi ściąga na którąś stronę ale wszystko było elegancko zawróciłem i chciałem spalić "laczka" jedynka but i... skończyły mi sie biegi wrzuciłem 2 3 4 5 a on nie reaguje po zholowaniu auta na podwórko odpaliłem go jeszcze raz a nuż zaskoczy ale nie mogę wbijać biegi bez sprzęgła gdy wbije np 5 obroty rosną razem z prędkością do 40km/h a auto nadal stoi podniosłem go przednie koła w powietrzu i żadna ośka się nie kręci z lewej strony coś w skrzyni puka gdy zakręce lewym kołem. Ośka nie wypadała wszystko było na swoim miejscu przegub cały. Sprzegło wcześniej było twarde a teraz jakby troszkę lżej chodziło. Ktoś coś wie na ten temat miał podobnie ? Jutro z rana bede całą skrzynie chciał wyciągnąć jak narazie mam wyciągniętą lewą ośke, spuszczony olej ze skrzyny, odkręcony drążek od zmiany biegów i poduszkę od skrzydni

 

Auto to Renault Megane Coupe I 1,6e 1998r benzyna+LPG

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przegub jest cały tylko w środku miałem dwa pierścienie segera jeden taki i on jest cały i drugi wygląda tak i jest pęknięty w tulei gdzie wchodzi przegub jest miejsce na ten prostokącik doczytałem gdzieś że to w renówkach właśnie najczęściej pęka i przez to nie idzie ale 100% pewności nie ma a nigdzie w żadnych sklepie tego nie mieli e Zielonej Górze pierwszy raz coś takiego widzą na oczy. Na ostatnim zdjęciu widać taki rowek i tam to powinno wejść i blokować ale nie wiem gdzie to kupic jak o to pytać bo nie wiem jak sie ten patent nazywa co mi się połamał

post-75091-0-29281600-1412776658_thumb.jpg

post-75091-0-63173900-1412776671_thumb.jpg

post-75091-0-89952100-1412789983_thumb.jpg

Edytowane przez daltonnb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz chyba ten pierścień http://olx.pl/oferta/sprzedam-czesci-do-skrzyni-biegow-renault-pk6-CID5-ID38WNl.html#ce5a59187c

Edytowane przez zawisza1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!