Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Korek wlewu oleju


RudaRoxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z korkiem wlewu oleju. Otóż parę dni temu okazało się, że z niewiadomych przyczyn "pozbyłam się" tego korka( a raczej jego pozostałości, ponieważ przy wymianie oleju pan mechanik uszkodził mi korek i pozostał tylko gwint wewnątrz wlewu). Zamówiłam korek w sklepie z auto częściami i ku mojemu zaskoczeniu korek ten nie pasował. Wydawało się jakby biały gwint był za krótki i nawet nie mogłam go umieścić na prowadnicach przy wlocie wlewu. I moje pytanie: czy do mojego modelu Megane I phI 1,6 e benzyna 8v coupe coach rok 1998 90Km pasuje jakiś inny korek niż ten podawany jako uniwersalny? Numer katalogowy niepasującego korka to 22121 marki chyba febi Germany. Podzwoniłam po innych auto częściach i wszyscy sugerowali zakup tego samego korka, który na pewno nie pasuje do mojego wlewu. Czy jedynym wyjściem jest podjechanie do ASO u mnie w mieście aby sprawdzili i coś dopasowali. Załączam zdjęcie niepasującego korka.

Pozdrawiam

 

Ad: Dołączam jeszcze wygląd silnika( nawet jest ten żółty korek, który zakupiłam). Co prawda nie mój silnik, ale ten sam wygląd. Dodaję też zdjęcie z korkiem, który jak mi się kojarzy miałam w swoim auciev(kolor czarny, nie jest tak masywny jak ten żółty).

post-34052-0-54716300-1414619742_thumb.jpg

post-34052-0-63317500-1414620503_thumb.jpg

post-34052-0-20397100-1414621486_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!