Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

scenic rx4


darek1971

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Scenica (nie Rx4) jest to moje pierwsze Renault w życiu(a miałem kilka marek) i stanowczo odradzam Ci zakup Renault.Ja się bardzo zawiodłem, ta marka nie nic wspólnego z normalnym autem.Jest to taka większa zabawka, plastiki niedopasowane, serwis strasznie drogi inni mechanicy też stanowczo odradzają.Nie kupuj auta na wygląd mnie też się podobało i co z tego jak teraz jestem nie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto rzadkie na rynku, niewiele egzemplarzy na sprzedaż więc potencjalny egzemplarz będzie trudniej znaleśc, jak dla mnie auto bez sensu :-/ co potwierdza się ilością sprzedanych egzemplarzy....jak ktoś szuka większego autka z napędem 4x4 to zwykle kupuje kia sportage, Honde crv, Toyotke Rav 4 itp....... rx4 to niszowy wybór..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to moje pierwsze Renault w życiu(a miałem kilka marek) i stanowczo odradzam Ci zakup Renault..Nie kupuj auta na wygląd mnie też się podobało i co z tego jak teraz jestem nie zadowolony.

 

Niestety ...mam bardzo podobną sytuację, też miałem kilka marek.....i też teraz scenic jest moim pierwszym francuzem.....i niestety po części przyznaję ci racje.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje pobawić się rx4, i naprawde bardzo przyjemnie się tym jeździło po "terenie"

(KRETA) , standardowo bogate wyposażenie i niezły wygląd. Wady które pamiętam to - brak stopnia więc mniejsze osoby bądź dzieci muszą mieć umyślnego do pomocy - tylna klapa 2 częściowa góra plus lewo, więc najpierw wyjmij walizki a dopiero potem parkuj. I w sumie to ta tylna klapa i nie możność włożenia walizek jak biały człowiek denerwowała mnie w tym samochodzie najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naped typu Haldex.Glowna usterka w tym modelu luzy na wale napedowym przy tylnym dyfrze. Nie pamietam dokladnie ale cos sie wybija i trzeba regenerowac caly wal ... ale byla oferta regneracji na ALLEDROGO.

 

Generalnie straszy nietyp :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Wiem że rozmawiamy o Rx4 lecz ja staram się Ciebie przestrzec przed Renault i jego bardzo usterkowych silnikach i nie tylko.

Pozdrawiam

Użytkownik forum megane , scenic odradza renault - bardzo dziwne :shock:

normalna awaryjność , jak każde inne auto , w polskiej mentalności jest stereotyp ze audi i Vw są super i bez awaryjne - bzdura , wszystko zależy jak kot dba o auto 3 letnie vw ,audi w rekach przedstawiciela handlowego jest w takim stanie jak renault po 20 latach eksploatacji na normalnym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!