Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wiązki od rezystora nawiewu z klimą


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie potrzebuje zdjęcia wiązki przewodów od nawiewu. Łączy się ona obok akumulatora i zasila rezystor wentylator nawiewu i silniczek wycieraczek, i silniczek obiegu wewn. powietrza.

Poprzedni właściciel zrobił taki majdan że nic się nie da zrobić a chciałbym uruchomić nawiew i klimę w aucie.

Ewentualnie jakiś schemat tej wiązki dla megane z 96r.

Ze schematu w downloadzie ciężko mi znaleźć podobieństwo z tym co mam.

Dzięki za jakiekolwiek wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wtyczka o numerze 240 jest chyba od podgrzewanej przedniej szyby, ale to nie wiem czy coś takiego masz...

A jak nie masz to najprawdopodobniej jest to wtyczka od wiązki drzwi pasażera (lusterko, czujnik temp itp.)

Edytowane przez shu90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u mnie wtyczka o nr 320 wychodzi z kokpitu ale nie wchodzi bezpośrednio w rezystor. Tylko poprzez kolejną wiązkę.

 

Wystarczy mi rozpiska pinów wtyczki od rezystora oznaczona w czerwonej ramce na zdjęciu. Nie jest napewno dobrze polutowana do przewodów wychodzących z dużej kostki z żółtej ramki.

 

Dodano: 29 cze 2015 - 17:59

problem rozwiązany, wystarczy znaleźć masę i po kolei sprawdzać czarne przewody podłączając je do rezystora a następnie na silnik nawiewu.

Kolorowe można rozróżnić poprzez jakiś stary rezystor ( na stacjach demontażu odcinają rezystory razem z wtyczką)

Mi się udało, ale prawdopodobnie przy mniej sprzyjających warunkach można spalić bezpiecznik lub rezystor.

najlepiej nie podłączać zbyt wielu kabli na raz :)

post-36251-0-05326800-1434651445_thumb.jpg

Edytowane przez zonker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!