Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane RS z LPG ?


nesti

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie nie ma i gdyby było mnie na nią stać to też bym zagazował. Chłopaki z lpg forum nie takie potworki gazowali.

A zadawaleś sobie kiedyś pytanie skąd bogacze maj kasę?

-od oszczędzania a nie wydawania.

Masz jeszcze parę fotek sceptyku:

post-33168-0-38410000-1435782955_thumb.jpgpost-33168-0-90908500-1435782991_thumb.jpgpost-33168-0-69685600-1435783021_thumb.jpg

Niemcy jakoś gazują super fury i się tego nie wstydzą.

Galeria

Edytowane przez sylwekdm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zboczyliście z tematu. Głównie chodzi o to, że jeśli ktoś kupuje w Polsce RS'a i go gazuje a na koniec widać przebieg 135k i mocno zużyte wnętrze to od razu wiadomo, że to ściema. Z reguły auta z LPG są mocno wyeksploatowane, a dla mnie mogą sobie gazować nawet bugatti veyron'a. Jak komuś zależy na oszczędności i ekologii to zawsze można kupić hybrydę. A po drugie skoro masz takie rozeznanie to powinieneś wiedzieć, że LPG w naszym kraju jest kiepskiej jakości porównując go do tego z krajów zachodnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wtrącę coś do tej dyskusji - moje auto ma przebieg (licznikowy bo 100 % pewności nie mam czy nie kręcony) 230 tyś. Gaz założony w 2003 roku w Holandii. Oznak zużycia silnika spowodowanych jazdą na LPG brak, silnik działa idealnie, suchy, nie poci się. Wcześniej miałem już kilka aut z LPG i w każdym nie wpływało to negatywnie na kondycję silnika. Te przyśpieszone zużycie silnika przez LPG to mit w dzisiejszych nowoczesnych instalacjach. Nadmieniam, że obecnie mam Vialle.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie zagazował autko, ale w hali nie mógłbym parkować, więc odpada.

Ale z drugiej strony mówicie, że bogaci gazują swoje super fury, ale to tylko zaledwie ułamek wszystkich bogatych tak robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w hali nie mógłbym parkować, więc odpada

Wlew pod klapkę i nikt nie wie że masz lpg. W budynkach mieszkalnych gdzie są garaże podziemne jest też zakaz wjazdu samochodów z lpg i myślisz, że ludzie tego przestrzegają?

A tak na poważnie: "zarządzający parkingiem nie ma podstaw prawnych, by ukarać za wjazd do garażu pojazdem z LPG, dodajmy – sprawnym pojazdem z ważnymi badaniami technicznymi, które obejmują także skrupulatną kontrolę instalacji gazowej w pojeździe, a więc dopuszczonym do ruchu po drogach publicznych."

Całość masz tutaj:

zakaz lpg

i tu:

zakaz 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja wtrącę swoje 3 grosze.

Ostatnio byłem na etapie poszukiwania następcy mojej wysłużonej 17-to letniej Nubirki i oglądałem jednego Chevroleta Nubirę - 7 letniego, który miał wedlug zapewnień sprzedawcy i przedstawionych dokumentów niekorygowany licznik i prawie 400 tyś. km przebiegu. Gaz LPG monowany od nowości, na co były stosowne dokumenty. Silnik pracował tak samo (komresja też mierzona) jak w innych z przebiegami o połowę mniejszymi. Ostatecznie jednak go nie kupiłem (trochę zaniedbany był)tylko Megane II. Tak więc to, że przy LPG silniki padają szybciej niż bez to tylko teorie spiskowe ( z których ja również się cieszę, bo tankuję zamiast po 5,12 to 1,79 za litr).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!