Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Silnik nie odpala. Szybko miga dioda immo.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj z rana nie odpalił mi samochód. Megane I przed liftem, 99r. 1.6 benzyna 75km 8v. Mam immo, alarmu nie. Kluczyk radiowy, więc proszę nie pisać mi o tych sposobach z kodem, bo działa to tylko na IR. Przy zapłonie szybko miga dioda immo. Gdy próbuję odpalić motor, rozrusznik kręci, lecz iskra jest tylko jedna (sprawdzałem). Pompa paliwa działa. Bezpieczniki sprawdzone. Czujnik uderzeniowy również. Sterownik wysuszony i sprawdzałem czy nie zaśniedziały styki lecz wszystko było ok. akumulator naładowany do pełna, gdyż wczoraj go rozładowałem. Nie chciałbym płacić 250 zł za wyłączenie immo, bo teraz cieńko z hajsem, dlatego piszę czy może ktoś ma jakiś inny pomysł, może coś pominąłem. Z góry zaznaczę, że przeczytałem pewnie wszystkie wpisy na forum na ten temat, i żaden pomysł nie pomógł. Proszę o jakieś inne porady.

Edytowane przez piterpogodynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też o tym czytałem. Dla jednego typa rozłączył się jeden styk od cewki pętli. Zdjąłem wszystkie osłony stacyjki lecz nie wiem jak zabrać się do tej pętli. Widzę ją ale nie wiem jak ją wyjąć. Wie ktoś jak to zrobić?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem jak w w ph1 ale w ph2 nie ma problemu z wyjęciem. Na zdjęciu jeden z dwóch zatrzasków :rolleyes:

thumb_hosting_zdjec_1451939619__petla_immo_2.jpg

Zdarza się że jeden z zaznaczonych drucików ma zimny lut lub jest przerwany

thumb_hosting_zdjec_1451940298__petla_immo_1.jpg

Edytowane przez slawinci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Sprawdzę i powiem czy to jego wina.

 

Dodano: 04 sty 2016 - 23:28

Z trudnością wyjąłem pętlę. Niestety czy stety, druciki były przymocowane. Dla pewności pokryłem je dodatkową warstwą cyny. Lecz po złożeniu wszystkiego, dioda immo dalej migała. Macie jeszcze jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miga mi szybko dioda immo przy zapłonie. przed chwilą u taty w warsztacie podłączyliśmy auto pod obd i wyskoczył błąd anteny pętli. W opisie było napisane że nie ma napięcia na plusie czy coś takiego. Co w tym wypadku zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!